Zdjęcie byłej żony królatwitter.com/somsakjeam/status

Wszyscy myśleli, że nie żyje. Wyciekło jednak zdjęcie, które zmieniło wszystko. Księżniczka Tajlandii ma smutną historię

Zdjęcie, które zostało opublikowane na Twitterze szokowało wiele osób. Można na nim zobaczyć byłą żonę króla Tajlandii, która w 2014 została wygnana z pałacu. Okazuje się, że kobieta żyje skromnie w posiadłości na tajlandzkiej prowincji.

Na zdjęciu widzimy byłą żonę króla. Ma ogolone włosy i w białym stroju pracuje w ogrodzie. Jeszcze do niedawna myślano, że kobieta nie żyje. Te fotografie obalają taką teorię. Ustalono też, gdzie znajduje się posiadłość, w której przebywa. Z Bangkoku miała wybrać się w podróż.

Wyciekły astronomiczne ceny za noc w Zakopanem na Sylwestra. Mała fortuna, setki złotychWyciekły astronomiczne ceny za noc w Zakopanem na Sylwestra. Mała fortuna, setki złotychCzytaj dalej

Zdjęcie byłej żony króla Tajlandii

Srirasmi Suwadee to była żona króla Ramy X. W 2014 roku została wygnana z pałacu z powodu oskarżeń wobec jej rodziny. Kobieta została rozdzielona ze swoim synem księciem Dipangkornem Rasmijoti. Od tamtej pory nie pojawiała się publicznie. Spekulowano więc, że zmarła.

Doda w prześwitującym stroju kąpielowym robi furorę w internecie. Wiemy w jakim kraju wypoczywa, wielu może jej pozazdrościćDoda w prześwitującym stroju kąpielowym robi furorę w internecie. Wiemy w jakim kraju wypoczywa, wielu może jej pozazdrościćCzytaj dalej

Krewni Srirasmi zostali oskarżeni o liczne nadużycia, w tym korupcję i obrazę majestatu. Jej rodzice zostali umieszczeni w więzieniu na ponad dwa lata, a jej wuj na ponad pięć. Z kolei były szef Centralnego Biura Śledczego dostał aż 36 lat pozbawienia wolności za oszustwa finansowe.

Była żona króla nie tylko została wygnana oraz pozbawiona kontraktu z dzieckiem. Odebrano jej także wszelkie tytuły. Niektórzy uważali, że cała sytuacja była tylko pretekstem do usunięcia kobiety z dworu. Zarzucano jej niskie pochodzenie, które miało osłabiać wizerunek księcia, a potem króla.

Jak się okazuje, Srirasmi Suwadee żyje. Udowodniły to zdjęcia, które pojawiły się w mediach społecznościowych. Można jednak zauważyć znaczną zmianę w wyglądzie. Włosy kobiety zostały zgolone. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie zostały wykonane zdjęcia.

Udało się jednak ustalić, gdzie przebywa kobieta. Okazuje się, że mieszka na prowincji o nazwie Ratchaburi. Miejscowość nie znajduje się daleko od stolicy kraju, czyli Bangkoku. Kobieta musiała przejechać jedynie kilkadziesiąt kilometrów.

Ratchaburi to nieduże miasto położone w zachodniej części Tajlandii, nad rzeką Klong. Od strony Bangkoku trzeba jechać w stronę zachodnią. W miejscowości mieszka około 90 tysięcy osób. Miasto jest ośrodkiem administracyjnym.

Siedziba tajskiej rodziny królewskiej znajduje się w Bangkoku. Rodzina mieszka w Pałacu Chitralada. Jednak budynek jest to siedzibą dopiero od 1946 roku. Po śmierci króla Anandy Mahidola jego następa Bhumidol Adulyadej zmienił lokalizację.

Wcześniej król i jego rodzina mieszkali w Wielkim Pałacu Królewskim, Jest kompleksem budynków. Najważniejsze to Wat Phra Kaew, czyli "świątynia szmaragdowego Buddy" oraz Chakri Mahaprasad Hall, która jest budowlą w stylu włoskiego odrodzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister się wygadał. Chodzi o ferie i wakacje 2021. Mówił o wydłużaniu i rozszerzaniu
2. Listy już są rozsyłane. Właściciele aż czterech marek samochodów muszą pilnie zgłosić się do serwisów
3. Pani Aleksandra szła na Giewont. Nagle spojrzała za plecy córki i zamarła

Wielki Pałac Królewski jest dostępny dla turystów. Warto się tam wybrać podczas wakacji w Tajlandii, która staję się coraz popularniejszym kierunkiem turystycznym wśród Polaków. Wstęp na teren kompleksu jest płatny i możliwy tylko w wyznaczonych godzinach.

Dziewczynkę ze zdjęcia uwielbiają dziś miliony Polaków. Poznajecie? Słynna polska podróżniczkaDziewczynkę ze zdjęcia uwielbiają dziś miliony Polaków. Poznajecie? Słynna polska podróżniczkaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lepsze niż chipsy i frytki razem wzięte. Doskonały przepis na chrupiące pieczone ziemniaki
  2. Produkował nielegalnie na wiejskim odludziu. Policjanci odkryli gigantyczne ilości niebezpiecznych substancji
  3. Zenek Martyniuk pokazał swoją posiadłość. Mieszka jak prawdziwy gwiazdor w regionie, który przyciąga setki wczasowiczów przez cały rok
  4. Nagranie z Tatr jest hitem sieci. Poszli w góry, nagle ściągnęli spodnie i weszli na lód
  5. Potwierdzili, będzie zakaz. Dotknie też turystów z Polski, za granicą koniec z kontrowersyjną atrakcją
  6. Choroby, które znacznie zwiększają ryzyko śmierci przy COVID-19. Osoby, które je mają, powinny dziś szczególnie uważać
  7. Tak żyje Świerzyński. Własna stadnina, dorożki na każdą okazję i wielki jacht. Wypożyczenie bryczki do ślubu kosztuje krocie

Źródło: Onet, Wikipedia

Następny artykuł