Statek marzeń Romance TVromance-tv.pl

Romance TV zabierze Cię w najpiękniejsze miejsca na świecie

Romance TV od blisko 10 lat pozwala widzom zwiedzać piękne miasta, wyspy oraz kraje bez wychodzenia z domu. Kultowe serie filmowe jak „Statek Marzeń”, „Hotel Marzeń”, „Lato w…”, czy „Rejs ku szczęściu”, przenoszą nas w słoneczne i malownicze zakątki świata. Turystyka i zwiedzanie są dla Romance TV bardzo ważne, dlatego od 4 lat stacja organizuje plebiscyt na Najromantyczniejsze Hotele w Polsce, nagradzając te obiekty, które szczególnie wyróżniają się pod względem podejścia do par. Na końcówkę 2020 roku Romance TV także zabierze nas w podróż m.in. do Marakeszu, Antiguy na Karaibach, gorącej Kolumbii czy odległej Zambii.

Romance TV Award – powiemy Ci, gdzie spędzić romantyczny weekend!

Już od czterech lat Romance TV przyznaje statuetki i tytuły Najbardziej Romantycznego Hotelu w kilku kategoriach: najbardziej romantyczna oferta dla par; organizacja romantycznych eventów (śluby, rocznice); najbardziej romantyczne hotelowe SPA; najbardziej romantyczna restauracja (kategoria dla restauracji w całej Polsce) oraz najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce – który wybierają widzowie w głosowaniu na stronie internetowej. Każdego roku jedna z osób głosujących wygrywa wspaniały weekend dla dwojga w zwycięskim obiekcie! W tym roku o nagrody walczyło aż 20 hoteli i 18 restauracji! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną edycją na: https://www.romance-tv.pl/romance-tv-awards/romance-tv-awards.html

Podróżuj z Romance TV po całym świecie

Rok 2020 nie był dobrym rokiem dla miłośników podróży… Wszyscy wiemy, że każda wycieczka zwłaszcza zagraniczna była dość ryzykowna i wielu z nas zdecydowało się zostać w domach, co jest słuszną decyzją. Jednak to nie oznacza, że mamy zrezygnować z pięknych widoków! Romance TV zaprasza na najbardziej popularne serie filmowe z przepięknymi krajobrazami i oczywiście romantycznymi historiami w rolach głównych. Znajdując na antenie takie cykle jak: „Rejs ku szczęściu”, „Statek Marzeń”, „Hotel Marzeń” czy Lato w…” macie pewność, że poczujecie się jak na wakacjach, siedząc wygodnie w domowym zaciszu. Rajskie wyspy, luksusowe statki i hotele, kolorowe tętniące życiem miasta i odległe kraje, to wszystko zapewni Romance TV!

Już 27 października o godz. 18:05 stacja zaprasza na „Rejs ku szczęściu - podróż poślubna do Marrakeszu”, gdzie poznamy organizatorów ślubów, Marię i Daniela, którzy mają zaopiekować się podczas rejsu aż dwójką świeżo zaślubionych małżeństw. Nowożeńcy wybrali legendarny „Statek Marzeń”, by dobić na nim do przysłowiowego portu szczęścia. Na pierwszy rzut oka wydaje się jednak, że partnerzy - i to w obu przypadkach - kompletnie do siebie nie pasują. Jedno małżeństwo kole w oczy zbyt dużą różnicą wieku, natomiast drugą parę wyswatała ponoć siostra panny młodej… Intrygująca historia dziać się będzie oczywiście w cudnym i egzotycznym Marrakeszu. Zapraszamy!

Statek marzeń Romance TV

Grudniowe premiery „Statku Marzeń”

Na koniec roku, kiedy w Polsce pogoda nie będzie nas na pewno rozpieszczać, Romance TV przygotowała aż trzy wyjątkowe premiery kultowego „Statku Marzeń”, które wyemituje w pierwsze trzy piątki grudnia (4.12, 11.12 i 18.12) o godz. 20.00. Gwarantowane będą nie tylko piękne widoki, szum fal i podmuch morskiego powietrza, ale i ogrom nowych wrażeń. Pierwszy rejs zaprowadzi nas do południowej Afryki, do Zambii, gdzie zwiedzimy zapierające dech w piersiach Wodospady Wiktorii, uważane za jeden z siedmiu naturalnych cudów świata. Celem następnego rejsu MS Amadea, pod kierownictwem nowego kapitana Maxa Pargera jest Antigua, wyspa położona na Karaibach, w archipelagu Małych Antyli. Trzecia premiera zabierze nas natomiast w podróż do dalekiej Kolumbii. Jeśli więc zatęsknicie za latem, podróżami, pięknymi krajobrazami i wyjątkowymi przygodami, warto włączyć Romance TV!

Kontakt dla mediów: Aleksandra Karwacka - tel. 669 507 492,
e-mail: a.karwacka@agencjafaceit.pl

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl
facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

Statek marzeń Romance TV

Materiał Partnera

Następny artykuł