Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Świat > Polka pokazała hotel, który wygląda jak wakacyjne marzenie. "Oto, co można mieć za jedyne 10 tysięcy"
Angelika Czarnecka
Angelika Czarnecka 10.09.2023 12:03

Polka pokazała hotel, który wygląda jak wakacyjne marzenie. "Oto, co można mieć za jedyne 10 tysięcy"

Plaża na Dominikanie
Fot. Shutterstock/Tiktok

Wakacje all inclusive nie wychodzą z mody i wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Bardzo często jednak zdarza się, że cena, jaką oferują biura podróży, nijak się ma do standardów, jakie zastajemy po przybyciu na miejsce. Tiktokerka postanowiła wziąć po lupę jeden z popularnych kurortów i przedstawiła jakie luksusy czekają na turystów. 

Z pewnością wielu miłośników podróży wprost marzy o wycieczce do egzotycznego kraju. Jednym z takich miejsc jest Dominikana, wyspa, na którą przez cały rok przybywa mnóstwo turystów. Jest iście wyjątkowa i oferuje nietuzinkowe wrażenia. Dla wielu jednak wciąż wydaje się być zbyt droga i przez to niemożliwa do odwiedzenia. 

Takie wakacje all inclusive marzą się każdemu. Prawdziwy luksus

Inspiracji do ciekawych podróży w sieci nie brakuje. Jedna z tiktokerek asia_jakubiec postanowiła wyjść naprzeciw tym, którym marzą się luksusowe wakacje blisko plaży i morza, oceanu. Polka na platformie opublikowała filmik przedstawiający, jak naprawdę mogą wyglądać wakacje all inclusive na jednej z popularnych wysp - Dominikanie.

Hotel dla dorosłych, ogromne pokoje z minibarem i wanną z hydromasażem, room service 24/h, obsługa kelnerska, muzyka na żywo, wszystkie trzy posiłki a’la Carte, 7 basenów, bez tłumów turystów, imprezy i animacje dla każdego - to właśnie oferuje TRS Turquesa.

Jak stwierdza tiktokerka, to idealne miejsce dla par, szczególnie dla tych, które pragną przeżyć podróż poślubną w wyjątkowym miejscu tuż przy plaży. 
 

Jaki budżet na wakacje all inclusive na Dominikanie? Tiktokerka ujawnia prawdę

W opublikowanym filmiku tiktokerka zdradza, że tygodniowy pobyt all inclusive na nietuzinkowym miejscu na Dominikanie wiąże się jednak z niemałym kosztem. Z pewnością jednak znajdą się tacy, którzy bez wahania będą chcieli skorzystać z takiej oferty. Większość Polaków jednak będzie chciało skorzystać z tańszych opcji.

Tydzień wakacji all inclusive w hotelu TRS Turquesa na Dominikanie kosztuje około 10 tysięcy za jedną osobę.


 

Podróż na egzotyczną wyspę. Kiedy jest najtaniej?

Najlepszym sposobem jest planowanie wymarzonej podróży przynajmniej 4 miesiące wcześniej, kiedy ceny są jeszcze umiarkowane.

Bardzo często jednak egzotyczne wyspy takie jak Dominikana przyciągają turystów z sezonie jesienno-zimowym. Wtedy jest zdecydowanie najtaniej. Co więcej, nie musimy obawiać się wtedy pogody, bowiem nawet w grudniu temperatura powietrza na Dominikanie wynosi około 28 stopni Celsjusza.