Pilot, która podbiła internetInstagram.com/ pilotluana

Najpiękniejsza pilot na świecie? Podbija serca internautów

Pilot, która pobiła Instagram. Luana Torres zamieszcza na swoim profilu zdjęcia z podróży, w których pełni rolę pilota. Internauci zachwycają się też jej urodą.

Pilot, która skradła serca internautów. Na swoim profilu na Instagramie zdjęcia ze swojej pracy. Ma pod nimi mnóstwo polubień i komentarzy. Ludzie zazdroszczą jej połączenia pracy z pasją do podróży. Luana Torres nazywana jest też najpiękniejszą pilot na świecie.

100 strażaków ruszyło do akcji, ogromny ogień strawił część molo. Informacja o gigantycznym pożarze za granicą100 strażaków ruszyło do akcji, ogromny ogień strawił część molo. Informacja o gigantycznym pożarze za granicąCzytaj dalej

Pilot, która podbiła Instagram

Luana Torres to 28-letnia Brazylijka, która pochodzi z Rio de Janeiro. Pracuje jako pilot prywatnych śmigłowców. Lata takimi maszynami jak Robinson R22 i R44. Skończyła studia ekonomiczne, jednak od początku wiedziała, że nie będzie pracować w zawodzie.

- Mój starszy brat jest pilotem śmigłowca, dorastałam, słuchając jego opowieści o tych niezwykłych maszynach. Gdy ożenił się koleżanką z branży, oboje stali się dla mnie wzorem - zdradziła w rozmowie z DailyMail.

Pierwsze doświadczenie

Jej pasja do pilotowania pojawiła się podczas wycieczki do Australii. Wtedy miała okazję pilotować helikopter. Od tamtego momentu wiedziała, że chce się poświęcić pracy pilota. Próbowała też pilotowania samolotem i awionetką, jednak to helikoptery stały się jej pasją. Skończyła szkolenie i zaczęła życie, które prowadzi do dziś. Jak mówi, jest to spełnienie jej marzeń.

Dzisiaj grzeje: 1. Poszli na nabożeństwo, ok. 40 osób zakażonych koronawirusem. Niewiarygodne wiadomości od naszych sąsiadów
2. Zakaz podlewania ogrodów coraz częstszy. Czy trzeba się do niego stosować?

- Jeśli raz skosztujesz, jak smakuje pilotowanie helikoptera, to oglądanie świata z perspektywy ziemi już ci nie wystarczy - powiedziała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd zniesie bardzo uciążliwy zakaz w trzech fazach. Pierwsza rusza już 1 czerwca, jest powód do radości
  2. Chłopiec zobaczył swojego zaginionego mopsa. Reakcja dziecka wyciska łzy z oczu
  3. Tysiące Polaków mogą poczuć ogromne rozczarowanie. Chodzi o Boże Ciało
  4. Pandemia uderzyła, tysiące zachorowań i zmarłych. Nowy kraj na drugim miejscu najbardziej poszkodowanych na świecie
  5. Najpiękniejsza pilot na świecie? Podbija serca internautów
  6. Anna Lewandowska wzruszyła fanów. Pokazała szczególne zdjęcie małej Laury. Uwagę zwraca jeden szczegół (FOTO)

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł