Turysci.pl > Poradnik podróżnika > Okazja na tanie podróżowanie. Taka zniżka na dowolne loty szybko się nie powtórzy
Angelika Czarnecka
Angelika Czarnecka 17.11.2023 06:16

Okazja na tanie podróżowanie. Taka zniżka na dowolne loty szybko się nie powtórzy

Ryanair
Fot. Turyści.pl/Klaudia Zawistowska

Black friday to nie tylko chwyt marketingowy. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy szukają okazji, by zaoszczędzić. Z tej okazji Kiwi.com przygotowało dla podróżnych wyjątkową ofertę.

To aż 300 kodów rabatowych. Trzeba się jednak pospieszyć, bowiem oferta będzie dostępna tylko przez parę dni.

Tak zaoszczędzą turyści dzięki Kiwi.com

W dobie drogich biletów lotniczych nie każdemu udaje się wylecieć na wymarzony urlop. Polacy często też decydują się na podróż w okresie jesienno-zimowym, kiedy to jest znacznie taniej niż latem. Inni z kolei na przełomie tego okresu postanawiają zawczasu zarezerwować wakacyjny lot. Kiwi.com wyszło naprzeciw oczekiwaniom klientów i z okazji Black Friday przygotowało atrakcyjną ofertę.

“Zdobądź 20€ zniżki na rezerwacje. Jak? Zapisz się do naszego newslettera przez kiwi.com albo aplikację i włącz powiadomienia w apce!⁣⁣ Mamy jedynie 300 promocyjnych kodów do wykorzystania” - czytamy we wpisie na Instagramie. 

Kiedy można skorzystać z rabatów podróżniczych

Black Friday na Kiwi.com rusza już 24 listopada, a oferta w postaci kodów rabatowych będzie dostępna do 27 listopada. Szczęściarze, którym uda się zdobyć kod, będą musieli go w tym czasie zrealizować. 

Zaoszczędzone 20 euro (ok. 90 zł) można przeznaczyć na różne atrakcje podczas podróży. “W Meksyku możesz kupić 20 tacosów, w Argentynie wynająć rower na cały dzień i pójść na wystawną degustację, w Wielkiej Brytanii zarezerwujesz bilet na mecz” - dowiadujemy się z opublikowanego na instagramowym profilu Kiwi.com wideo. Jest jednak haczyk - zniżka zadziała przy rezerwacji powyżej 400€. Jeśli ktoś planuje w przyszłym roku egzotyczną, daleką podróż z pewnością warto z tego skorzystać. 

O Kiwi.com

Kiwi.com to znana platforma do rezerwacji biletów lotniczych i nie tylko, która wyróżnia się wyjątkowo niskimi cenami. Zajęła drugie miejsce na liście Frommer’s Best Airfare Search Sites 2022 i podróżni bardzo chętnie z niej korzystają. Często znajdują się tam połączenia, których na próżno szukać na innych tego typu platformach.