Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Poradnik podróżnika > Nigdy nie zostawiaj tego przedmiotu w hotelu. "Użyli jej do sprzątania"
Paulina Pacholec
Paulina Pacholec 12.04.2024 07:42

Nigdy nie zostawiaj tego przedmiotu w hotelu. "Użyli jej do sprzątania"

 hotel łazienka
fot. Marlena Kaczmarek/Turysci.pl

Lavell Jackson, agent nieruchomości i twórca treści podzielił się obrzydliwym odkryciem. Na  platformie TikTok umieścił nagranie, gdzie opowiada co mu się przydarzyło podczas pobytu w luksusowym hotelu. “Już nigdy nie zostawię w pokoju szczoteczki do zębów”. 

Ktoś użył jego szczoteczki do zębów

Lavell Jackson pod koniec marca tego roku wybrał się na konferencję do Las Vegas i zakwaterował się w renomowanym i luksusowym kompleksie Mandalay Bay, usytuowanym przy słynnym Las Vegas Strip. Gdy poszedł umyć zęby, szybko zauważył, że coś jest nie w porządku.

“Nie sądziłem, że to mogło być prawdą, ale najwyraźniej tak właśnie było” - przyznał w nagraniu mężczyzna. Okazało się, że jego szczoteczka do zębów została użyta do… sprzątania. 

Rekompensata za użycie szczoteczki

Pracownicy hotelu zaproponowali mężczyźnie 50 dolarów (około 200 złotych) oraz nową szczoteczkę do zębów w ramach rekompensaty. “Po prostu brak mi słów” - dodaje. “Niektóre firmy po prostu muszą działać lepiej”.

W jednym z komentarzy mężczyzna opisał, że skonfrontował się z kobietą i zarzucił jej, że użyła jego szczoteczki. Ta nie wyraziła zdziwienia, co jedynie potwierdziło jego wcześniejsze podejrzenia. 
 

Internauci podzielili się swoim zdaniem na temat zajścia

“Jak udało ci się to odkryć” - pyta jeden z internautów. “Nie trudno dostrzec, poza tym użyłem jej dzień wcześniej. Gdy tylko dotknęła mojego zęba, wiedziałem, że coś jest nie tak. Wszyscy wiemy, co się dzieje, gdy sprzątamy szczoteczką do zębów” - odpowiada Lavell

“Ta osoba powinna zostać zwolniona” - czytamy w komentarzach pod filmikiem. Autor nagrania zgadza się z internautą.

Źródło: TikTok, turystyka.wp.pl
 

Tagi: Hotel Wakacje