Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Na topie > Najtańsze all inclusive na lato 2024. Już nie Turcja ani Bułgaria
Marlena Kaczmarek
Marlena Kaczmarek 03.03.2024 16:44

Najtańsze all inclusive na lato 2024. Już nie Turcja ani Bułgaria

plaża Grecja
fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock

Coraz więcej osób odlicza dni do tegorocznych wakacji i wymarzonego urlopu. Biura podróży przygotowały dla swoich klientów wiele atrakcyjnych ofert. Postanowiliśmy przyjrzeć się niektórym z nich.

Na portalu Wakacje.pl sprawdziliśmy, dokąd możemy polecieć na najtańsze all inclusive w nadchodzącym sezonie wakacyjnym. Ku naszemu zdziwieniu, na pierwszym miejscu wcale nie uplasowała się Turcja ani Bułgaria. 

Najtańsze all inclusive na lato 2024

W okresie od czerwca do września jako najtańsze all inclusive na portalu Wakacje.pl ukazał się Egipt. Za tygodniową wycieczkę objazdową z biurem podróży Rainbow z wylotem z Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania i Gdańska zapłacimy ok. 2 258 zł za osobę przy dwóch podróżujących. 

Turyści, którzy zdecydują się na tę wycieczkę, przede wszystkim będą zwiedzać okolice Hurghady, a także największe na świecie muzeum pod gołym niebem w Luksorze, Dolinę Królów i przepłyną się promem. 

Grecja króluje na wakacje

Najwięcej tanich ofert można znaleźć na nadchodzące wakacje 2024 do Grecji. Okazje startują od ok. 3 tys. zł za osobę. Np. w terminie od 4 do 11 czerwca all inclusive na Rodos w miejscowości Faliraki w trzygwiazdkowym hotelu Diagoras z wylotem z aż 12 miast to wydatek rzędu 3 059 zł. 

Podobne warunki będą w hotelu Trampika. Obiekt ma trzy i pół gwiazdki i na portalu Wakacje.pl oceniany jest na 6.0. Cena za osobę to 3 109 zł. 

Bułgaria zamyka podium

Na trzecim miejscu plasuje się Bułgaria. Zazwyczaj ten kraj był jednym z najtańszych krajów na liście, przed Egiptem i Grecją. 

Czytaj więcej:  To koniec abonamentu RTV? Padła konkretna data

Najtańsza oferta all inclusive do Bułgarii wynosi 3 216 zł do Złotych Piasków do hotelu Gloria (St. Konstantin i Elena). Ta miejscowość od lat cieszy się bardzo dużą popularnością wśród turystów, nie tylko z Polski.