Martyna Wojciechowska promuje nową akcjęFot. instagram.com/@martyna.world

Martyna Wojciechowska pokazała się bez ubrania. Zdjęcie podróżniczki odbiło się głośnym echem, niesie ważny przekaz

Martyna Wojciechowska jest najbardziej znaną i lubianą, polską podróżniczką. Jej opinia jest ważna dla Polaków, dlatego ostatni wpis szybko obiegł media. Wstawiła zdjęcia, na których pokazuje się bez ubrania.

Martyna Wojciechowska wielokrotnie zabierała głos w sprawach ważnych zarówno dla Polek, jak i wszystkich kobiet na świecie. Zawsze stoi po ich stronie i okazuje ogromne wsparcie. Jest autorytetem dla ogromnej rzeszy fanów.

Podróżniczka niedawno przeżywała jedne z najpiękniejszych chwil w życiu. Po kilku związkach zdecydowała się na ślub z Przemysławem Kossakowskim, który również uwielbia zwiedzać świat. Ceremonia była utrzymywana w tajemnicy, chociaż odbyła się w popularnym wśród gwiazd miejscu pod Warszawą.

Mimo radosnych chwil w życiu rodzinnym, Martyna nieustannie myśli o kobietach i nieszczęściach, które je spotykają. Podróżując na "krańce świata" widziała liczne dramaty i poznała wiele silnych kobiet, lecz w Polsce również wiele rodaczek mierzy się z koszmarem.

W czasie drugiej fali epidemii pod ocenę Trybunału Konstytucyjnego trafiła ustawa antyaborcyjna, która jest jedną z najsurowszych w Europie. Kompromis wypracowany w 1993 r. stracił ważność za sprawą wyroku TK. To sprawiło, że ludzie wyszli na ulice, pomimo ryzyka zakażenia koronawirusem. Protesty odbywają się w całym kraju, a Martyna Wojciechowska wspiera je przez cały czas w mediach społecznościowych.

Martyna Wojciechowska podjęła ważną kwestię

W poniedziałek, 9 listopada, pojawiło się kolejne zdjęcie polskiej podróżniczki, które spotkało się z ogromnym odzewem. Fani są zachwyceni nową akcją promowaną przez Martynę i jej fundację UNAWEZA. To właśnie dla niej Wojciechowska zdjęła ubrania, by pokazać się taką, jaka jest - bez ukrywania blizn czy innych niedoskonałości.

Tym razem nie chodzi już o aborcję, lecz akceptację siebie i swojego ciała. Podróżniczka po raz kolejny udowadnia, że nie ma powodów do wstydu. Nie ważne jak wygląda jej ciało, ponieważ dzięki niemu mogła dokonać wielu wspaniałych rzeczy.

- Moje ciało pozwoliło mi robić rzeczy niezwykłe. Jestem mu za to wdzięczna, choć nie zawsze traktowałam je dobrze. Wykorzystywałam je do swoich celów, oczekiwałam, że zawsze będzie mnie słuchało. Myliłam się, o czym regularnie przypomniały mi pobyty w szpitalach. Każda z moich blizn przypomina mi, że wygląd to coś bardzo ulotnego - napisała Martyna Wojciechowska na Instagramie.

Odważne zdjęcia

Wyjaśniła też, jak ważna jest najnowsza akcja Fundacji UNAWEZA o nazwie "I am enough", czyli "jestem wystarczająca". Zachęca wszystkie kobiety, by zaakceptowały siebie i cieszyły się życiem. Wśród fanek jest wiele zapalonych podróżniczek, które popierają tę akcję i już planują kolejne wyjazdy.

- Dziewczyny, nie pozwólcie, żeby wygląd definiował Waszą wartość! Każda z nas jest WYSTARCZAJĄCA. Pora w to w końcu uwierzyć - napisała niżej Wojciechowska

Tym, co od razu przykuło wzrok, było zdjęcie, na którym nasza podróżniczka ma tylko spodnie. Pokazała swoje ciało niemal zupełnie nagie, by udowodnić, że czuje się w nim dobrze i nie chce niczego zmieniać. To odważny gest, który pomoże wielu osobom na zaakceptowanie siebie i realizację marzeń, takich jak podróż dookoła świata, czy chociażby wycieczka po Polsce.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Moje ciało pozwoliło mi robić rzeczy niezwykłe. Jestem mu za to wdzięczna, choć nie zawsze traktowałam je dobrze. Wykorzystywałam je do swoich celów, oczekiwałam, że zawsze będzie mnie słuchało. Myliłam się, o czym regularnie przypomniały mi pobyty w szpitalach. Każda z moich blizn przypomina mi, że wygląd to coś bardzo ulotnego. Dlatego moja Fundacja UNAWEZA zainicjowała akcję pod hasłem I AM ENOUGH. czyli „Jestem wystarczająca”. I chciałabym, żeby miała szeroki wymiar. Szerszy niż tylko uroda. Dziewczyny, nie pozwólcie, żeby wygląd definiował Waszą wartość! Każda z nas jest WYSTARCZAJĄCA. Pora w to w końcu uwierzyć. #IAMENOUGH M. To fragment wywiadu ze mną z magazynu VIVA! Kto czytał całą rozmowę? ???? @stareoness #martynawojciechowska #freedombymartyna

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Źródło: Instagram

Następny artykuł