lot zmianyfot. pixabay.com/ StockSnap

LOT zapowiedział całą listę zmian. Wśród nich zaskakujące nowości, wielu się ucieszy

LOT ogłosił zmiany w letniej siatce połączeń na 2021 rok. Wśród nich znajdziemy kilka perełek dla miłośników podróży. W ofercie przewoźnika znalazło się bowiem ponad 20 wakacyjnych tras, w tym kilka fantastycznych nowości jak Mykonos i Palermo.

LOT jest narodowym polskim przewoźnikiem, który w każdym sezonie próbuje zachęcić rodaków do podróżowania nowymi kierunkami. Właśnie podano nową letnią siatkę połączeń na 2021 rok. Wielu z miłą chęcią się skusi.

Wprowadzili nowy zakaz, jest lista we włoskim barze. Strach się odezwać nawet na wakacjachWprowadzili nowy zakaz, jest lista we włoskim barze. Strach się odezwać nawet na wakacjachCzytaj dalej

LOT ogłosił nową siatkę lotów

Polski przewoźnik ogłosił, że w przyszłym roku planuje przywrócenie oferty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i touroperatorów oraz biur podróży. Przedstawiciele linii powołali się przy tym na prognozy, z których wynika, że wznowienie ruchu turystycznego będzie miało decydujący wpływ na odbudowę rynku przewozów lotniczych.

Uwaga, będą duże zmiany w pogodzie. Zacznie się w piątek. Trzeba uważać zwłaszcza nad morzemUwaga, będą duże zmiany w pogodzie. Zacznie się w piątek. Trzeba uważać zwłaszcza nad morzemCzytaj dalej

Według planu przewoźnika w Polsce ma on szansę powrócić do poziomu około 3 milionów podróżnych. Stanowi to zaledwie połowę pasażerów obsłużonych w 2019 roku. W związku z tym LOT chce zachęcić podróżnych do lotu nowymi trasami.

– W przyszłym roku planujemy umocnić naszą obecność na rynku podróży turystycznych i czarterowych. Chcemy zaoferować ok. 1 mln miejsc na trasach turystycznych – poinformował, cytowany w komunikacie, Michał Fijoł z zarządu PLL LOT.

Jak wynika z komunikatu, LOT poza regularnymi kierunkami europejskimi, uruchomi rozszerzoną ofertę podróży wakacyjnych. Opublikowano już nawet listę, na której znajdą się atrakcyjne kierunki dla miłośników podróży.

Oferta na rok 2021 zostanie rozszerzona o kilka pozycji, przede wszystkim Mykonos i Palermo. Łącznie w ofercie narodowego przewoźnika znajdzie się ponad 20 tras wakacyjnych, które mają za zadanie przyciągnąć klientów.

Poza wymienionymi kierunkami, dostępne będą również loty na inne lotniska, takie jak: wyspy Majorka, Santorini, Rodos czy Zakyntos, a także Malta, miasta Ateny, Burgas, Saloniki, Tirana i Warna.

Poinformowano, że LOT będzie obsługiwał też bezpośrednie rejsy do Barcelony, Wenecji, na Korfu, do Larnaki, Nicei, Splitu, Dubrownika i Zadaru. Połączenia będą realizowane z Warszawy, a wybrane kierunki także z Katowic.

Wszystko uwarunkowane będzie jednak sytuacją epidemiologiczną na świecie. Należy pamiętać, że w związku z pandemią koronawirusa wiele państw decyduje się na zawieszanie lotów lub wprowadzenie dodatkowych restrykcji przy przekraczaniu granicy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje, żałoba w Zakopanym i Kościelisku. Wielki talent nie żyje, mieszkańcy regionu i turyści będą go wspominać
2. Nie wszyscy artyści rzucili się na dotacje. Słynny muzyk wyjechał z kraju za chlebem
3. Stało się, wprowadzają lockdown, ma trwać 4 tygodnie. Władze europejskiego kraju podjęły decyzję

- Docelowy kształt siatki połączeń w sezonie letnim 2021 r. będzie uzależniony od sytuacji pandemicznej na świecie - zaznaczył w komunikacie przewoźnik. Wynika z tego, że na ostateczną formę siatki będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lepsze niż chipsy i frytki razem wzięte. Doskonały przepis na chrupiące pieczone ziemniaki
  2. Produkował nielegalnie na wiejskim odludziu. Policjanci odkryli gigantyczne ilości niebezpiecznych substancji
  3. Natalia nie chce, by babcia jechała na cmentarz 1. listopada. Odpowiedź wbija w fotel, tysiące podróżujących łapie się zagłowy
  4. Warszawa i Kraków na nowej liście czerwonych stref już od dziś? Niebawem rząd ogłosi decyzję
  5. Choroby, które znacznie zwiększają ryzyko śmierci przy COVID-19. Osoby, które je mają, powinny dziś szczególnie uważać
  6. Tak żyje Świerzyński. Własna stadnina, dorożki na każdą okazję i wielki jacht. Wypożyczenie bryczki do ślubu kosztuje krocie

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł