jeż podróżnikfot. instagram.com/ mr.pokee

Jeż podróżnik roztopi najtwardsze serca. Ale słodziak

Jeż podróżnik jest prawdopodobnie najmniejszym i najbardziej uroczym turystą na świecie. Jego uśmiech jest rozbrajający. Nic dziwnego, że jego profil na Instagramie śledzi prawie dwa miliony osób. Wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcia.

Jeż jest nietypowym zwierzątkiem domowym, chociaż ma w sobie niezwykle dużo uroku. Hevree nie dość, że zaprzyjaźnił się z ludźmi, to wybiera się z nimi w dalekie podróże. Profil na Instagramie @mr.pokee obserwuje już prawie 2 miliony osób.

Jeż podróżnik podbija serca turystów

Hevree wiedzie życie zupełnie odmienne od innych jeży. Razem ze swoją multigatunkową rodziną zwiedza cały świat i prowadzi konto w mediach społecznościowych. Wydaje się z tego powodu bardzo zadowolony, o czym świadczy piękny uśmiech na zdjęciach.

Początkowo profil @mr.pokee skupiał się na przygodach małego jeżyka, wkrótce jednak dołączyła do niego kocia siostra - Audree. Wspólnie tworzą najbardziej uroczy duet podróżników na świecie. Podróżują razem ze swoimi ludzkimi rodzicami.

Wspólnie odwiedzili między innymi Włochy, Austrię i Niemcy. Poza oczywiście głównymi postaciami na zdjęciach warto zerknąć również na niezwykłe miejsca w tle. Zachwyt gwarantowany, a być może znajdzimy inspiracje do kolejnych podróży.

Instagram opanowały profile zwierząt-podróżników, które razem ze swoimi właścicielami przemierzają cały świat. Co myślicie o zabieraniu pupili w dalekie podróże? Dajcie znać w komentarzach pod postem na naszym Facebooku.

Źródło: Instagram

Następny artykuł