Turysci.pl
Coca-cola świąteczna ciężarówka

Fot. facebook.com/ coca-cola

W tym roku nie będzie ciężarówki Coca-Coli. Kultowa atrakcja wielu miast nie przyjedzie

10 Listopada 2020

Autor tekstu:

Maja Lachowicz

Udostępnij:

Coca-cola od wielu lat gości na polskich stołach w czasie świąt. Chociaż nie jest już towarem luksusowym, kojarzy nam się z magiczną atmosferą. Niestety w tym roku nie zobaczymy charakterystycznej ciężarówki, która była atrakcją w wielu mias

Coca-cola każdego roku szykowała specjalne świąteczne ciężarówki, które wjeżdżały do miast by poczęstować mieszkańców swoim napojem. To wielka atrakcja zwłaszcza dla dzieci, ponieważ można było zrobić sobie zdjęcie ze św. Mikołajem.

Coca-cola w tym roku nie wyśle ciężarówek

Reklamy z piosenką “Wonderful Dream", czyli po naszego "Coraz bliżej święta" zna już chyba każdy, ponieważ towarzyszą nam na każdym kroku od 1995 r. Niestety w najbliższym czasie to jedyny świąteczny akcent od tej firmy, ponieważ nie będziemy mieli możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu, podczas którego rozdawano darmowe butelki napoju.

O odwołaniu corocznego happeningu jako pierwszy poinformował oddział Coca-coli w Wielkiej Brytanii. -Ze względu na obecne ograniczenia w całym kraju, nasza świąteczna wycieczka ciężarówką Coca-Cola nie odbędzie się w tym roku. Wiemy, że to rozczarowujące, ale będziemy nadal dzielić się wyjątkowymi chwilami Bożego Narodzenia przez cały okres świąteczny - czytamy w komunikacie. Podobnie będzie także w Polsce.

- W tym roku, z powodu pandemii i dbając o bezpieczeństwo nas wszystkich, nie będziemy w stanie przeprowadzić świątecznej trasy ciężarówek Coca-Cola. Szykujemy natomiast szereg aktywacji konsumenckich, które ogłosimy wkrótce - odpisał polski oddział na pytanie zadane przez portal Noizz.

Zdjęcia z poprzednich edycji znajdują się na facebookowym profilu polskiego Coca-coli. W Warszawie ciężarówka wjechała nawet na Stadion Narodowy. Ulubioną świąteczną reklamę wielu Polaków możemy obejrzeć m.in. na kanale SantaClausWasHere w serwisie YouTube. Widzieliście taką ciężarówkę na żywo?

Źródło: Noizz

Źródło: Noizz

Podobne artykuły

LOT zawiesza połączenia

Na topie

LOT podjął decyzję. Zawieszają część połączeń 25 stycznia

Czytaj więcej >
jak wybrać hotel?

Na topie

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru hotelu? Łatwo można dać się nabrać

Czytaj więcej >
szczepionki prawdziwy hit

Na topie

Seszele zapraszają na urlop. Stawiają jednak warunki

Czytaj więcej >
lotnisko nie mogli

Na topie

Miesiącami żył na lotnisku, bo bał się latać przez koronawirusa. W końcu go przyłapali

Czytaj więcej >
Podróże śladami filmów i seriali

Na topie

Przemek i Magda znaleźli sposób na swoje podróże. Odwiedzają miejsca znane z popularnych filmów i seriali

Czytaj więcej >
Statek marzeń Romance TV

Na topie

Romance TV zabierze Cię w najpiękniejsze miejsca na świecie

Czytaj więcej >