Wyszukaj w serwisie
turystyka Lotniska i linie lotnicze okiem turystów polska europa świat poradnik podróżnika archeologia quizy
Turysci.pl > Na topie > W tym roku nie będzie ciężarówki Coca-Coli. Kultowa atrakcja wielu miast nie przyjedzie
Maja Lachowicz
Maja Lachowicz 10.11.2020 15:13

W tym roku nie będzie ciężarówki Coca-Coli. Kultowa atrakcja wielu miast nie przyjedzie

Coca-cola świąteczna ciężarówka
Fot. facebook.com/ coca-cola

Coca-cola każdego roku szykowała specjalne świąteczne ciężarówki, które wjeżdżały do miast by poczęstować mieszkańców swoim napojem. To wielka atrakcja zwłaszcza dla dzieci, ponieważ można było zrobić sobie zdjęcie ze św. Mikołajem.

Coca-cola w tym roku nie wyśle ciężarówek

Reklamy z piosenką “Wonderful Dream", czyli po naszego "Coraz bliżej święta" zna już chyba każdy, ponieważ towarzyszą nam na każdym kroku od 1995 r. Niestety w najbliższym czasie to jedyny świąteczny akcent od tej firmy, ponieważ nie będziemy mieli możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu, podczas którego rozdawano darmowe butelki napoju.

O odwołaniu corocznego happeningu jako pierwszy poinformował oddział Coca-coli w Wielkiej Brytanii. -Ze względu na obecne ograniczenia w całym kraju, nasza świąteczna wycieczka ciężarówką Coca-Cola nie odbędzie się w tym roku. Wiemy, że to rozczarowujące, ale będziemy nadal dzielić się wyjątkowymi chwilami Bożego Narodzenia przez cały okres świąteczny - czytamy w komunikacie. Podobnie będzie także w Polsce.

- W tym roku, z powodu pandemii i dbając o bezpieczeństwo nas wszystkich, nie będziemy w stanie przeprowadzić świątecznej trasy ciężarówek Coca-Cola. Szykujemy natomiast szereg aktywacji konsumenckich, które ogłosimy wkrótce - odpisał polski oddział na pytanie zadane przez portal Noizz.

Zdjęcia z poprzednich edycji znajdują się na facebookowym profilu polskiego Coca-coli. W Warszawie ciężarówka wjechała nawet na Stadion Narodowy. Ulubioną świąteczną reklamę wielu Polaków możemy obejrzeć m.in. na kanale SantaClausWasHere w serwisie YouTube. Widzieliście taką ciężarówkę na żywo?

Źródło: Noizz

Tagi: Atrakcje