Turysci.pl
Brad Pitt związał się z Polką

Fot. instagram.com/@bradpittofflcial

Prawdziwy dramat Polki zza Oceanu. Wszystko przez związek z Bradem Pittem. Amerykański sen staje się koszmarem

25 Października 2020

Autor tekstu:

Maja Lachowicz

Udostępnij:

Brad Pitt jest gwiazdą światowego formatu. Niedawno związał się z młodą Polką, przez co trafili na pierwsze strony gazet. Sława modelki ma jednak gorzki smak, przez falę hejtu, jaka się na nią wylała.

Brad Pitt jest znanym i lubianym amerykańskim aktorem i producentem filmowym. Chociaż niewiele mu zabrakło, by ukończyć studia dziennikarskie, zdecydował się porzucić wszystko i wyjechać do Los Angeles, mając jedynie 325 dolarów w kieszeni. Tam nauczył się aktorstwa, pracując cały czas na swoje utrzymanie, m.in. jako kierowca limuzyny.

Brad Pitt ma słabość do pięknych kobiet

Jego kariera powoli nabierała tempa, aż w końcu stał się znany na całym świecie dzięki swojej świetnej grze aktorskiej. Przez lata spotykał się z wieloma kobietami, które najczęściej były aktorkami m.in. Gwyneth Paltrow, Demi Moore, Jennifer Aniston (która była jego żoną przez 5 lat) oraz Angeliną Jolie, z którą ma dwóch synów i córkę.

Najsłynniejsza para Hollywood poznała się w 2005 r. a dopiero w 2014 r. wzięła ślub. Ich małżeństwo nie trwało długo, ponieważ już 2019 r. Angelina złożyła pozew o rozwód. Od tamtej pory aktor był widywany z różnymi kobietami, lecz trudno było stwierdzić, czy utworzy kolejny związek. Wszystko zmieniło się w momencie poznania Nicole Potularski.

Polska modelka, która urodziła się w Warszawie, wyjechała do Niemiec, gdzie rozpoczęła swoją karierę. Już jako trzynastolatka została przyjęta do agencji, by później pojawić się na okładkach takich magazynów, jak "Elle". Nie jest jednak osobą, która polega tylko na swojej urodzie, by osiągnąć sukces. Jak podaje Super Express, Nicole zna aż 5 języków.

Modelka zawróciła mu w głowie

Nicole Poturalski i Brad Pitt poznali się w tym roku, a ich miłość szybko rozkwitła. Wiele osób dziwi się, że 27-letnia modelka zwróciła uwagę na 56-letniego aktora, jednak w Hollywood wszystko jest możliwe. Oboje lubią podróżować i uprawiać różne sporty, co z pewnością dostarcza mnóstwa tematów do rozmów.

Niestety piękna Polka spotkała się z falą hejtu przez związek z Pittem. Fani aktora nie mogą się pogodzić, że nie jest już z Angeliną, z którą podobno tworzył parę idealną. Nicole cały czas otrzymuje przykre wiadomości, a pod jej zdjęciami pojawiają się komentarze, które świadczą o zazdrości innych kobiet i chęci zniszczenia jej życia.

Fani aktora są wściekli

Amerykański sen nie okazał się tak piękny, jak wszyscy myśleli. „Blachara” czy „Tylko twarz modelki, nic do porównywania z Angeliną Jolie” to nie jedyne komentarze, które sprawiły jej przykrość. Często jest porównywana do Angeliny Jolie, która w oczach fanów aktorki nie dorasta jej do pięt.

Nicole Potularski jest traktowana tak, jakby była powodem rozstania pary aktorów. Próbowała odpowiedzieć osobom, które bezpodstawnie ją obrażają, lecz nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu. Gdy napisała, że "szczęśliwi ludzie nie nienawidzą" zarzucono jej "robienie szumu", by o niej nie ucichło. Trudno dogodzić internautom.

Na szczęście modelka może się skupić na pracy, którą uwielbia, lub podróżach i działalności na rzecz środowiska. Na co dzień stara się żyć tak, by nie szkodzić naturze, założyła nawet fundację ratującą rekiny. Z pewnością wiele czasu poświęca tez swojemu synowi z poprzedniego związku.

Źródło: Fakt

Podobne artykuły

Unia Europejska otworzy granice dla turystów z USA

Świat

Unia Europejska otwiera się dla 8 krajów świata

Czytaj więcej >
Wybuchł wulkan w Indonezji

Świat

Wybuchł wulkan w Indonezji. Warto wstrzymać się od zwiedzania pobliskich terenów

Czytaj więcej >
polka zanzibar

Świat

Polka zamieszkała na Zanzibarze. "Pierwsze zderzenie dwóch światów jest widoczne już na lotnisku"

Czytaj więcej >
Roztoczański Park Narodowy zamknięty

Świat

Zamykają Roztoczański Park Narodowy, występuje potencjalne niebezpieczeństwo dla turystów. Wiadomość od władz rezerwatu

Czytaj więcej >
Trzęsienie ziemi w Chinach

Świat

Dwa trzęsienia ziemi w Chinach. 3 ofiary śmiertelne, 28 rannych

Czytaj więcej >
Nagrania z Chin pokazują, jak wielu turystów wybrało się na urlopy

Świat

Chińscy turyści ruszyli na urlopy. Największe atrakcje oblegane przez tłumy

Czytaj więcej >