Brad Pitt związał się z PolkąFot. instagram.com/@bradpittofflcial

Prawdziwy dramat Polki zza Oceanu. Wszystko przez związek z Bradem Pittem. Amerykański sen staje się koszmarem

Brad Pitt jest gwiazdą światowego formatu. Niedawno związał się z młodą Polką, przez co trafili na pierwsze strony gazet. Sława modelki ma jednak gorzki smak, przez falę hejtu, jaka się na nią wylała.

Brad Pitt jest znanym i lubianym amerykańskim aktorem i producentem filmowym. Chociaż niewiele mu zabrakło, by ukończyć studia dziennikarskie, zdecydował się porzucić wszystko i wyjechać do Los Angeles, mając jedynie 325 dolarów w kieszeni. Tam nauczył się aktorstwa, pracując cały czas na swoje utrzymanie, m.in. jako kierowca limuzyny.

Trwa walka o życie, usłyszeli potężny huk. Porażająca wiadomość od sąsiada Polski obiegła mediaTrwa walka o życie, usłyszeli potężny huk. Porażająca wiadomość od sąsiada Polski obiegła mediaCzytaj dalej

Brad Pitt ma słabość do pięknych kobiet

Jego kariera powoli nabierała tempa, aż w końcu stał się znany na całym świecie dzięki swojej świetnej grze aktorskiej. Przez lata spotykał się z wieloma kobietami, które najczęściej były aktorkami m.in. Gwyneth Paltrow, Demi Moore, Jennifer Aniston (która była jego żoną przez 5 lat) oraz Angeliną Jolie, z którą ma dwóch synów i córkę.

Najsłynniejsza para Hollywood poznała się w 2005 r. a dopiero w 2014 r. wzięła ślub. Ich małżeństwo nie trwało długo, ponieważ już 2019 r. Angelina złożyła pozew o rozwód. Od tamtej pory aktor był widywany z różnymi kobietami, lecz trudno było stwierdzić, czy utworzy kolejny związek. Wszystko zmieniło się w momencie poznania Nicole Potularski.

Polska modelka, która urodziła się w Warszawie, wyjechała do Niemiec, gdzie rozpoczęła swoją karierę. Już jako trzynastolatka została przyjęta do agencji, by później pojawić się na okładkach takich magazynów, jak "Elle". Nie jest jednak osobą, która polega tylko na swojej urodzie, by osiągnąć sukces. Jak podaje Super Express, Nicole zna aż 5 języków.

Nie żyje polski piosenkarz, tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Jego występy przez lata podziwiali turyści z całego krajuNie żyje polski piosenkarz, tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Jego występy przez lata podziwiali turyści z całego krajuCzytaj dalej

Modelka zawróciła mu w głowie

Nicole Poturalski i Brad Pitt poznali się w tym roku, a ich miłość szybko rozkwitła. Wiele osób dziwi się, że 27-letnia modelka zwróciła uwagę na 56-letniego aktora, jednak w Hollywood wszystko jest możliwe. Oboje lubią podróżować i uprawiać różne sporty, co z pewnością dostarcza mnóstwa tematów do rozmów.

Niestety piękna Polka spotkała się z falą hejtu przez związek z Pittem. Fani aktora nie mogą się pogodzić, że nie jest już z Angeliną, z którą podobno tworzył parę idealną. Nicole cały czas otrzymuje przykre wiadomości, a pod jej zdjęciami pojawiają się komentarze, które świadczą o zazdrości innych kobiet i chęci zniszczenia jej życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz dla Polaków od 2 listopada, dotyczy przemieszczania się. Wszystko przez covid, zaskakująca decyzja Chin
2. Świetne wieści dla mieszkańców bloków. Budynki czeka duża zmiana
3. Stan alarmowy dziś wieczór, godzina policyjna i zakaz przemieszczania. Za granicą sytuacja jest tragiczna

Fani aktora są wściekli

Amerykański sen nie okazał się tak piękny, jak wszyscy myśleli. „Blachara” czy „Tylko twarz modelki, nic do porównywania z Angeliną Jolie” to nie jedyne komentarze, które sprawiły jej przykrość. Często jest porównywana do Angeliny Jolie, która w oczach fanów aktorki nie dorasta jej do pięt.

Nicole Potularski jest traktowana tak, jakby była powodem rozstania pary aktorów. Próbowała odpowiedzieć osobom, które bezpodstawnie ją obrażają, lecz nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu. Gdy napisała, że "szczęśliwi ludzie nie nienawidzą" zarzucono jej "robienie szumu", by o niej nie ucichło. Trudno dogodzić internautom.

Na szczęście modelka może się skupić na pracy, którą uwielbia, lub podróżach i działalności na rzecz środowiska. Na co dzień stara się żyć tak, by nie szkodzić naturze, założyła nawet fundację ratującą rekiny. Z pewnością wiele czasu poświęca tez swojemu synowi z poprzedniego związku.

Zaczęło się, Polacy ruszyli do sklepów. Wykupują jeden produkt, trzeba się śpieszyć, podobnie dzieje się już w Niemczech, niewiarygodneZaczęło się, Polacy ruszyli do sklepów. Wykupują jeden produkt, trzeba się śpieszyć, podobnie dzieje się już w Niemczech, niewiarygodneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rodzice chcieli mieć darmowe WiFi, więc nazwali dziecko na cześć dostawcy internetu. Kuriozalna historia
  2. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  3. Wszyscy nagle zamilkli. Dramatyczne sceny na Podhalu, aż ciarki przechodzą
  4. Możesz dostać gigantyczną karę. Wszystko przez brak kwarantanny i testu na covid, trzeba znać nowe przepisy w Niemczech dla Polaków
  5. Co za tragedia. Potężny pożar na zachodzie Polski. Siły żywiołu nie da się opisać
  6. Influencer zabrał psa na spacer w nosidełku. "To zahacza o absurd"
  7. Piorunujące i oszałamiające, mało znane zastosowania soku z ogórków kiszonych. Na odchudzanie, odporność i marynowanie mięsa

Źródło: Fakt

Następny artykuł