życie wśród bombScreen/youtube/Guardian News/Abdullah Mohammad

Mieszkają w piekle na ziemi. Nauczył córkę niesamowitej reakcji na spadające pociski

Życie w niektórych, najbardziej niebezpiecznych częściach świata, potrafi być prawdziwym piekłem. Nie wszyscy potrafią sobie z nim poradzić, ten ojciec znalazł jednak na to niezwykły sposób.

Życie każdego z nas niestety nie zawsze usłane jest różami. Napotykamy różne trudności w życiu zawodowym oraz codziennym, jednak to nic w porównaniu z codziennością ludzi, którzy mieszkają w najniebezpieczniejszych częściach globu. Tam śmierć czyha na każdym kroku, a bomby latają nad głowami. Życie w takim miejscu to prawdziwe wyzwanie, czasem jednak wystarczy znaleźć na nie odpowiedni sposób. Ten ojciec znalazł świetną metodę, by jego córeczka nie bała się spadających pocisków.

Poprosił w samolocie o zestaw obiadowy. Dostał tackę i wybuchnął śmiechem, najgorszy obiad w historiiPoprosił w samolocie o zestaw obiadowy. Dostał tackę i wybuchnął śmiechem, najgorszy obiad w historiiCzytaj dalej

Niezwykła metoda na życie

Al-Muhammad wraz z trzyletnią córeczką oraz ukochaną żoną mieszka w Syryjskim mieście Idlib. Niestety od dawna wybuchające bomby oraz latające tuż nad ziemią myśliwce są tam normą. Mężczyzna nie chce, by jego dziecko wychowywało się w takim świecie, jednak nie ma na to wpływu. Mimo wszystko postanowił coś zmienić.

Stwierdził, że skoro nie może wpłynąć na rzeczywistość, przeprowadzi metamorfozę podejścia do życia swojej malutkiej córeczki. Zamiast wmawiać jej, że wszystko jest dobrze, oni razem uważnie nasłuchują, kiedy dojdzie do nalotu.

Za każdym razem, gdy słyszą charakterystyczny dźwięk, który zwiastuje dla wielu najgorsze, zaczynają się po prostu niezwykle głośno śmiać. Dziewczynka aż zanosi się od śmiechu i wcale nie boi się tego, co dzieje się poza domem, a jej ojciec jej w tym wtóruje.

- Kiedy zaczyna się nalot, natychmiast wyjmuję telefon i zaczynamy się bawić. Nie chcę, żeby się bała. Gdyby została sama i widziała, że matka i ojciec się boją, byłaby przerażona - wyznał w rozmowie z lokalną stacją telewizyjną mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
2. Będzie nowa renta jako kolejne świadczenie? Emeryci mogliby zyskać dodatkowe pieniądze do emerytury

Oczywiście zdaniem niektórych może nie być to najlepsza metoda wychowawcza, jednak w sieci stała się absolutnym hitem. Nagranie obejrzano już ponad 2 miliony razy, a wszyscy są pod wrażeniem pomysłowości ojca i tego, jak dba o psychikę swojej malutkiej córeczki. Dzięki niemu jej życie w niedoskonałym świecie chociaż na razie jest pełne ciepła rodzinnej miłości oraz śmiechu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowę
  2. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce
  3. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  4. Gigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodów
  5. Niewiarygodne odkrycie Kanadyjczyków w Polsce. Jest warte fortunę, prawdziwy skarb
  6. Legenda polskiego sportu trafiła do szpitala. Sportowiec zapowiada, że się nie podda

Następny artykuł