zwierzęta usa światfot. twitter.com/evanmcmurry

Niezwykli zwiedzający w zoo. Nagranie, które trzeba zobaczyć w czasie kwarantanny

Zwierzęta, jako turyści w ZOO, są zdecydowanie niecodziennym widokiem. Ptaki dostały możliwość zwiedzenia innej części ogrodu, wszystko z powodu szalejącego koronawirusa.

W ZOO w Chicago można zobaczyć zwierzęta z różnych zakątków świata. Niestety, na czas epidemii koronawirusa, ogród został zamknięty dla ludzi. Jednocześnie zyskał on jednak nowych, uroczych zwiedzających.

Apel pilota samolotu do wszystkich ludzi. Na początku nikt nie rozumiał, prawda jest niesamowita, każdy powinien przeczytaćApel pilota samolotu do wszystkich ludzi. Na początku nikt nie rozumiał, prawda jest niesamowita, każdy powinien przeczytaćCzytaj dalej

Zwierzęta w roli zwiedzający w ZOO

W czasie, gdy większość ludzi siedzi w domach w obawie przed zarażeniem, pozamykana jest również większość miejsc publicznych, w tym ogród zoologiczny w Chicago. Zwierzęta mogą w tym czasie odpocząć w końcu od tłumu turystów, a niektóre dostały nawet możliwość dłuższego spaceru.

Mowa tu o pingwinach, które miałe okazję wcielić się w rolę zwiedzających chicagowskiego akwarium. Nad wszystkim czuwali oczywiście pracownicy zoo, którzy pilnowali zwierząt w trakcie ich przechadzki między stanowiskami. Filmik z ich wizyty pojawił się na Twitterze i w krótkim czasie obiegł cały Internet.

Ptaki wyglądały na żywo zainteresowane otaczającymi je rybami i zwierzętami morskimi w akwariach, a widok jest tak uroczy, że zdecydowanie należy to zobaczyć podczas siedzenia w domu w trakcie kwarantanny. Trzeba to obejrzeć w tym trudnym czasie również po to, by pocieszyć się, że choć małe pingwinki mogą skorzystać z ogólnoświatowego kryzysu.

Dzisiaj grzeje: 1. Świetne informacje o zakażonej, 74-letniej Polce. Dostała specjalną mieszankę leków
2. Najgorszy okres pandemii jeszcze przed nami. Wiceminister zdrowia podał orientacyjne daty

Pingwiny zwiedzające akwarium w Chicago to prawdopodobnie jeden z najbardziej uroczych widoków na świecie, który pozwoli nam lżej przetrwać czas izolacji. Na całe szczęście mamy Internet, dzięki któremu możemy nie tylko oglądać filmiki ze zwierzętami, ale przede wszystkim pozostać w kontakcie z bliskimi, żeby nikt nie czuł się sam.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stan 74-letniej zakażonej Polki coraz lepszy. Otrzymała pionierską mieszankę leków
  2. Druzgocące zdjęcie z polskiego sklepu. Zachowanie klientki nie mieści się w głowie
  3. Polacy wylądowali w Warszawie. Na kwarantannę pojechali zwykłym PKP i transportem publicznym
  4. Koronawirus w autobusie PKS. Pasażerowie pilnie poszukiwani, zagrożonych kilkanaście kursów
  5. Pierwsza osoba na świecie dostała testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo, kim jest
  6. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku

źródło: twitter.com/evanmcmurry

Następny artykuł