zwierzęta chrząszczefot. twitter.com/thisisjukebox

Niewiarygodny widok na plaży. Były ich setki tysięcy, wezwano służby

Zwierzęta zostały wyrzucone na brzeg w ogromnej ilości. Początkowo ludzie myśleli, że to wodorosty. Szybko jednak zdali sobie sprawę, że są w błędzie.

W pobliżu miejscowości Scarborough w Wielkiej Brytanii, na plaży pojawiły się dziwne zwierzęta. Ludzie, którzy w czasie spaceru natknęli się na nie, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na brzegu zobaczyli setki tysięcy chrząszczy.

Uderzyła w Polsce Uderzyła w Polsce "burza piaskowa". Porażające nagranie, eksperci mają złe wieściCzytaj dalej

Morze wyrzuciło zwierzęta na brzeg

Owady zostały wyrzucone na brzeg na Cayton Bay, w pobliżu miejscowości Scarborough. Z daleka przypominały wodorosty, jednak gdy ludzie przyjrzeli im się bliżej, zobaczyli, że są to chrząszcze. O sprawie zawiadomiła Sue Weatherill, która w tym czasie spacerowała po plaży.

- To był niezwykły widok jak na tę plażę, nigdy wcześniej nie widziałam czegoś takiego. Byłam oszołomiona, zdając sobie sprawę, że są to żywe stworzenia. Była ich masa - mówiła kobieta cytowana przez O2.

Na miejsce została wezwana straż przybrzeżna. Prawdopodobnie są to owady gatunku rhizotrogus majalis, które zwykle występują w europie kontynentalnej. Nie wiadomo jednak jak chrząszcze w tak dużej ilości znalazły się na brzegu.

Dzisiaj grzeje: 1. Chiny przyznały się do większej liczby zakażonych i ofiar śmiertelnych. Podano dane, oficjalny komunikat Wuhan
2. Polscy naukowcy stworzyli przełomowy wynalazek do ochrony przed zakażeniem. Jego cena zaskakuje

- Wczoraj po południu, gdy zespół odbywał patrol przybrzeżny, ktoś zaalarmował o dziwnym zjawisku na plaży. Wygląda na to, że na kilku plażach wokół Scarborough fale wyrzuciły dużą liczbę europejskich chrząszczy (European Chafer Beetles) - brzmi wpis zamieszczony na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd dał zielone światło na otwarcie cmentarzy. Padła konkretna data, jest jeden warunek
  2. Biedronka rusza naprzeciw obecnym wymaganiom. W każdym sklepie popularnej sieci kupimy maseczki ochronne
  3. Hotele mogą przeżyć ogromne trzęsienie ziemi. Właściciele: nie tylko gwiazdki będą się liczyć
  4. Europa zamarła, zabrzmiał dzwon, miliony ludzi przeszły ciarki. Niezwykła chwila w rocznicę pożaru perły Francji
  5. Cały świat myślał, że zdjęcie krokodyli jest przełomowe. Prawda okazała się zupełnie inna, fotograf wyjawił całą prawdę
  6. Nie żyje piłkarski mistrz świata. Zmarł z powodu zarażenia COVID-19

źródło: o2.pl

Następny artykuł