zwierzęta koty hotelfot. pixabay.com/luxstorm

Hotel przyjmuje wyjątkowych gości w czasie kwarantanny. Ich właściciele mają koronawirusa

Zwierzęta w czasie kwarantanny również odczuwają stres i napiętą sytuację. Właściciele hotelu zaoferowali pomoc w opiece nad kotami osobom zarażonym koronawirusem.

Zwierzęta na czas wyjazdu swoich właścicieli mogą być pozostawione w specjalnym hotelu do ich powrotu. Pracownicy zapewniają im tam odpowiednią opiekę i zajęcia. Jeden z brytyjskich ośrodków zaoferował pomoc w opiece nad kotami osobom chorym na Covid-19.

Wybuchło kilka wulkanów. Porażające wiadomości ze świataWybuchło kilka wulkanów. Porażające wiadomości ze świataCzytaj dalej

Zwierzęta w hotelu na kwarantannie

Hotel Cat to pięciogwiazdkowa rezydencja dla kotów, w której właściciele mogą zostawić swoich ulubieńców na czas nieobecności, na przykład gdy wyjeżdżają w podróż. Ostatnio jednak z powodu pandemii SARS-CoV-2 nikt na wakacje nie jeździ.

Właściciele luksusowego hotelu dla czworonogów zdecydowali się wyjść z inicjatywą pomocy do osób chorych na Covid-19. Jackie i Tim zaoferowali, że zaopiekują się kotami osób zakażonych zupełnie za darmo i bezterminowo, aż do całkowitego powrotu do zdrowia.

- W tym okropnym czasie, który dotyka nas wszystkich i ma ogromne konsekwencje finansowe dla wielu małych firm, chcielibyśmy zaoferować nasze usługi potrzebującym.Jeśli znasz kogoś, kto musi być hospitalizowany lub jest zbyt chory, aby opiekować się swoim kotem, daj znam znać, odbierzemy go i zaopiekujemy się nim, aż właściciel stanie na nogi - pisze Hotel Cat na swoim Facebooku.

Hotel Cat to pierwszy taki kompleks w Wielkiej Brytanii. Czworonożni klienci mają do dyspozycji ludzkie łóżka, kołdry, meble i telewizory. Sypialnie wyposażone są w dodatkowy pokój ogrodowy, w którym znajdziemy drzewa wspinaczkowe, leżaki i zabawki.

Dzisiaj grzeje: 1. Podali zasięg koronawirusa, gdy jedziesz rowerem. Ryzyko jest ogromne
2. Wirus już zmutował i ma trzy typy. Wiadomo, który sieje spustoszenie w Europie

W hotelowym menu również znajdziemy prawdziwe rarytasy. Kuchnia oferuje krewetki i kraba, gotowanego łososia i dorsza, świeży, wolno gotowany stek z tuńczyka i pieczoną pierś z kurczaka. Wszystko, co koty lubią najbardziej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z Kasią Kowalska jest bardzo źle, media dotarły do jej sąsiadów. Druzgocące doniesienia
  2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
  3. Wielka akcja policji na Podhalu. Kary nawet do 30 tys. zł
  4. Czekali na to 10 lat, nie mogli uwierzyć. Dopiero pandemia pomogła pandom
  5. Przełom w Chinach. Są nowe wytyczne ws. jedzenia psów
  6. Nie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarza

źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł