zwierzę kangurScreen/youtube/Tymczasem w Rumi

Mieszkańcy polskiego miasta przecierali oczy ze zdumienia. Po ulicach luzem biegał nietypowy zwierzak

Zwierzę, które zostało zauważone w Rumi, zdecydowanie tam nie pasowało. Wyróżniało się i wzbudzało niepokój wśród mieszkańców. Natychmiast zawiadomiono policję.

Zwierzę, które spacerowało po miejscowości Rumia w województwie pomorskim, bardziej raczej pasowałoby do krajobrazu Australii, a nie północy Polski. W czwartek rano mieszkańcy zauważyli, że po ulicach ich miasta przechadza się kangur i natychmiast zawiadomili odpowiednie służby.

Co najmniej 21 osób straciło życie, 7 zaginęło, są ranni. Tragiczna seria za granicą, nie mieli szansCo najmniej 21 osób straciło życie, 7 zaginęło, są ranni. Tragiczna seria za granicą, nie mieli szansCzytaj dalej

Jak się okazało, kangur był bez opieki, zagubiony, a co więcej, to nie był jego pierwszy, samotny spacer po mieście. Już wcześniej w Rumi miało dojść do bardzo podobnej sytuacji.

Nietypowe zwierzę w polskim mieście

Mieszkańcy, którzy zobaczyli prawdziwego kangura, który skakał po ulicach miasta, nie mogli w to uwierzyć. Zawiadomili funkcjonariuszy, którzy na zwierzę natrafili na parkingu. Niestety zwierzę zauważyło nadmierne zainteresowanie wokół siebie i się spłoszyło.

Pogoń za uciekinierem trochę trwała, ostatecznie jednak zakończyła się szczęśliwie. Kangur został bezpiecznie schwytany na terenie ogródków działkowych, a policjanci przystąpili do procedury ustalania, skąd wziął się w mieście.

Do domu odwoził go radiowóz

Szybko pojawiły się podejrzenia, kto może być właścicielem kangura, które rzeczywiście się potwierdziły. Mężczyznę natychmiast wezwano na miejsce, niestety po jego dotarciu okazało się, że nie ma on warunków, by przewieźć swojego pupila z powrotem "do domu".

Ostatecznie podjęto decyzję o zapakowaniu kangura do radiowozu, a funkcjonariusze odwieźli go sami na miejsce. Choć oficjalnie nie poinformowano, dlaczego zwierzę znalazło się na wolności, TVN przekazał, że torbacza odwieziono do lokalnego parku rozrywki, co może wskazywać, że to właśnie z tego miejsca uciekł.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”
  2. Pilna decyzja GIF. Z aptek zniknął ważny lek
  3. Krzyki i panika na pokładzie samolotu. Wpadli w huragan, pilot 5 razy próbował lądować
  4. Nie tylko WizzAir z Polski. Nagrania samolotów walczących z huraganem wywołują ciarki, ale pilotom należą się brawa
  5. Będzie nowe województwo na południu Polski? Nie wszyscy się ucieszą, "temat jest w obiegu"
  6. Ponad 20 osób nie żyje, jest wielu poszkodowanych. Tragiczny bilans zwiększa się z każdą godziną

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł