zwiedzanie PaganWikimedia.org/Corto Maltese

Nagrali film dla dorosłych w starożytnym mieście. Wszystko trafiło do sieci

Zwiedzanie świata potrafi być wyjątkowo nieprzewidywalne. Wszystko zależy od pomysłowości podróżników, która potrafi przełamywać wszelkie schematy. W pewnym starożytnym mieście doszło do niewiarygodnej sytuacji.

Zwiedzanie zakończyło się nagrywaniem filmu dla dorosłych w mieście Pagan w Mjanmie. Nagranie odbiło się głośnym echem na całym świecie, po tym, jak cały materiał trafił do sieci.

Największy Park od Poland zostanie otwarty już niedługo. W sieci pojawiły się zdjęcia wnętrza, wygląda niesamowicieNajwiększy Park od Poland zostanie otwarty już niedługo. W sieci pojawiły się zdjęcia wnętrza, wygląda niesamowicieCzytaj dalej

Jak podaje Super Express, film trwał 12 minut, a zaczynał się od wyjątkowo ładnych ujęć starożytnego miasta. Znajduje się w nim wiele buddyjskich budowli sakralnych, a cała sytuacja brzmi po prostu niedorzecznie.

Zwiedzanie zakończone filmem dla dorosłych

Materiał umieściła para, która przedstawiła się jako 23-latkowie z Włoch. Rzekomo regularnie podróżują regularnie po całym świecie, jednak to pierwszy taki przypadek, gdy takie ich zachowanie trafiło do sieci.

- Nie obrażajcie się - brzmiał tytuł materiału, pod którym opublikowany został na znanym portalu z filmami dla dorosłych.

Film został już obejrzany kilka tysięcy razy, jednak większość reakcji pod nim jest negatywnych. The Guardian relacjonuje, że szczególnie oburzeni są Birmańczycy, jednak wielu turystów w komentarzach wyrażało swoje zniesmaczenie takim zachowaniem i to na terenie zabytku.

By nie promować takich zachowań, film nie jest udostępniany w mediach. Wystarczy wspomnieć, że Pgan jest historyczną stolicą Mjanmy i wpisane zostało na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”
  2. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  3. Erupcja wulkanu, wszystko się nagrało. Słup dymu sięgał 2 kilometrów [FILM]
  4. Turysta nie żyje. Pierwsza ofiara śmiertelna koronawirusa w Europie
  5. Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. "Czy ona nie ma spodni?"
  6. Wielka tragedia, dzieci nie miały szans na przeżycie. 13 podopiecznych zmarło w domu dziecka, TVP przekazała wiadomość o smutnych wydarzeniach za granicą

Źródło: Super Express

Następny artykuł