Zenek Martyniuk opublikował wpisFot. East News AGENCJA SE

W sieci zawrzało. Syn Zenka Martyniuka znów dorzucił do pieca. Celebryta opublikował wpis o tajemniczym wyjeździe w egzotyczne regiony

Zenek Martyniuk od dłuższego już czasu nie komentuje poczynań swojego syna. Tymczasem Daniel Martyniuk opublikował w mediach wpis o tajemniczym wyjeździe w egzotycznym kierunku. Syn jednej z najsłynniejszych gwiazd disco polo w Polsce zasugerował terapię na Bali. O co mogło chodzić kontrowersyjnemu celebrycie?

Zenek Martyniuk już od dawna zrezygnował z komentowania wybryków swojego syna. Początkowo gwiazda disco polo jeszcze zapewniała, że rodzina postawiła Danielowi twarde warunki i miał poddać się terapii. Od tego czasu jednak niewiele się zmieniło. Niedawno celebryta zamieścił na swoim Instagramie zaskakującą i tajemniczą relację. Mowa o leczeniu i Bali. O szczegółach informuje portal Popularne.pl.

Nie zgadniecie, kto jest na zdjęciu. Dziś znają ją miliony Polaków, jako dziecko zwiedziła jedną z największych atrakcji doliny Wachau w AustriiNie zgadniecie, kto jest na zdjęciu. Dziś znają ją miliony Polaków, jako dziecko zwiedziła jedną z największych atrakcji doliny Wachau w AustriiCzytaj dalej

Zenek Martyniuk wciąż milczy na temat syna. Daniel wybiera się w daleką podróż?

Bardzo możliwe, że Zenek Martyniuk – podobnie jak mnóstwo internautów – nie wie nic najbliższych planach Daniela. Syn gwiazdy disco polo ma za sobą bardzo trudny okres, w którym jego życie znacznie się zmieniło. Po licznych aferach i publicznym praniu brudów w mediach społecznościowych rozwiódł się z żoną i ma ograniczony kontakt z córką.

Daniel Martyniuk niedawno opublikował na swoim Instagramie tajemniczą relację, która może sugerować egzotyczną podróż połączoną z leczeniem. Trudno jednak powiedzieć, czy syn Zenka Martyniuka rzeczywiście na poważnie planuje podjęcie takiego kroku, czy była to może jedynie chwilowa fanaberia. Co zobaczyli fani obserwujący kontrowersyjnego celebrytę?

– Terapia relaksacyjna ze szczeniakami na Bali. Każdemu by się teraz przydała – czytamy w relacji opublikowanej przez Daniela Martyniuka.

Już kiedyś rodzice Daniela zapewniali, że zmuszą go do terapii. Zenek Martyniuk i jego żona nie chcieli, aby narkotyki zniszczyły życie ich synowi. Jednak Daniel na odwyk nie trafił i jeszcze wielokrotnie miał problemy z prawem – ma na koncie aresztowania, wyrok sądowy i wizyty policjantów w domu. Jego małżeństwo skończyło się wielką katastrofą. Była żona Daniela postanowiła, że także nie będzie komentowała już publicznie jej relacji z celebrytą.

Trudno stwierdzić, czy Daniel rzeczywiście odbędzie wycieczkę na Bali. Podróże celebrytów, którzy postanawiają znaleźć wyciszenie i odnaleźć siebie w odludnych miejscach z dala od świata, stały się niemal pewną tradycją – niemal jak pobyty w luksusowych ośrodkach odwykowych amerykańskich gwiazd.

Skąpy strój byłej gwiazdy TVP przykuł wzrok fanów. Pracuje w egzotycznym miejscu, idealnym, gdy do Polski idzie zimaSkąpy strój byłej gwiazdy TVP przykuł wzrok fanów. Pracuje w egzotycznym miejscu, idealnym, gdy do Polski idzie zimaCzytaj dalej

Zenek Martyniuk mógłby zafundować Danielowi taki wyjazd

Jeśli wycieczka na Bali miałaby pomóc Danielowi, Zenon Martyniuk być może nawet zafundowałby synowi takie wakacje. Na rajską wyspę co roku udaje się mnóstwo wczasowiczów, którzy przeżywają tam niesamowite doświadczenia. Ten turystyczny region jest jedyny w swoim rodzaju. Co można tam zobaczyć?

Na wyspie podróżni mogą znaleźć tysiące świątyń i kapliczek, poświęconym bogom hinduizmu balijskiego. Między innymi dlatego jest to popularny kierunek wśród podróżnych szukających przemiany duchowej. Do najpopularniejszych obiektów należą Pura Tanah Lot, Pura Luhur Uluwatu, Pura Ulun Danu Bratan, Pura Tirta Empul oraz najsłynniejszy z kompleksów świątyń – Pura Besakih.

Ogromną atrakcją na Bali są także dawne pałace królewskie znajdujące się na wodzie. Podróżni tłumnie odwiedzają obiekty w Ujung i Tirta Gangga. Rajska wyspa zachęca także do powolnych spacerów trasami ryżowymi. Bez wątpienia jest to miejsce, w którym można znaleźć ukojenie.

Dzisiaj grzeje:

1. Mówią na nie "Wrota Piekieł". Jedno z najbardziej tajemniczych miejsc jest w Rosji, dziura pomieści 10-piętrowy budynek
2. Sprzedaż maleje, a rząd szykuje nowy podatek. Skutki odczujemy dość szybko
3. Jest nagranie, tysiące osób nie może się wydostać. Porażające sceny z lotniska w Chinach

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o przepięknym zdjęciu, które zostało zrobione na terenie Parku Narodowego Arches w stanie Utah w USA. Fotograf podczas wycieczki uchwycił niesamowity moment. Fotografia zachwyciła już cały świat, stając się hitem internetu. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Polsat ujawnia: jednak nie będzie zakazu. Gigantyczna nadzieja dla tysięcy Polaków na zimowy sezon urlopowyPolsat ujawnia: jednak nie będzie zakazu. Gigantyczna nadzieja dla tysięcy Polaków na zimowy sezon urlopowyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Gołąbki duszone w kapuście kiszonej. Rewolucyjny przepis, nawet Gessler nie zrobi lepszych
  2. Prowadzisz chów albo hodowlę? Już niebawem startuje kolejne dofinansowanie, można otrzymać nawet 100 tys. zł
  3. Minister się wygadał. Chodzi o ferie i wakacje 2021. Mówił o ich wydłużaniu i rozszerzaniu
  4. Zima przyszła szybciej niż się spodziewano. W części Polski śnieg, wyjeżdżając na weekend trzeba zabrać ciepłe ubrania
  5. Wyciekły astronomiczne ceny za noc w Zakopanem na Sylwestra. Mała fortuna, setki złotych
  6. Okuliści ostrzegają. Nieoczywisty objaw COVID-19, który może pojawić się jako pierwszy
  7. Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" już wybrali imię dla zwierzęcej pociechy. Musiało spełnić jeden warunek, jest piękne

Źródło: Popularne.pl

Następny artykuł