Zenek Martyniuk z posiadłością na PodlasiuScreen/youtube/TVP Info

Zenek Martyniuk pokazał swoją posiadłość. Mieszka jak prawdziwy gwiazdor w regionie, który przyciąga setki wczasowiczów przez cały rok

Zenek Martyniuk pochwalił się swoją posiadłością. Można ją znaleźć na zyskującym sympatię turystów, Podlasiu. Dom gwiazdy disco polo znajduje się w Grabówce pod Białymstokiem. W okolicach można znaleźć wiele atrakcji, które zachwycają przyjezdnych.

Zenek Martyniuk to gwiazda muzyki disco polo. Niewiele osób jednak wie, że piosenkarz ma posiadłość w pięknym miejscu turystycznym. Pochwalił się nią w programie "Pytanie na śniadanie" emitowanym w TVP. W okolicach znaleźć można wiele atrakcji dla podróżujących.

Dziewczynkę ze zdjęcia uwielbiają dziś miliony Polaków. Poznajecie? Słynna polska podróżniczkaDziewczynkę ze zdjęcia uwielbiają dziś miliony Polaków. Poznajecie? Słynna polska podróżniczkaCzytaj dalej

Zenek Martyniuk z posiadłością na Podlasiu

Przytulny i luksusowy dom znajduje się w miejscowości Grabówka, która położona jest pod Białymstokiem. Wcześniej posiadłość była zamieszkiwana przez syna Zenka, Daniela. Po rozwodzie jednak się wyprowadził. Sama Grabówka to mała wieś, ale w okolicy znajduje się jednak wiele atrakcji.

Podlasie to region Polski, który jeszcze do niedawna był często pomijany przez turystów, zmienia się to jednak w ostatnim czasie. Miejsce to jest bogate w przyrodę, a w dodatku pełne zabytków historycznych i kulturowych. Wybierając się do województwa podlaskiego, koniecznie trzeba zwiedzić Białystok, do którego Król disco polo ma naprawdę niedaleko.

Minister się wygadał. Chodzi o ferie i wakacje 2021. Mówił o wydłużaniu i rozszerzaniuMinister się wygadał. Chodzi o ferie i wakacje 2021. Mówił o wydłużaniu i rozszerzaniuCzytaj dalej

Miasto istnieje od pięciu wieków i w tym czasie na losy miasta wpływały różne siły polityczne i gospodarcze. Wiele kultur łączy się w jednym miejscu, co sprawia, że jest wyjątkowe i niezwykle ciekawe dla turystów.

Białystok skupiony jest wokół staromiejskiego placu kościelnego i Pałacu Branickich. Pierwotnie obszar miasta wynosił około 50 hektarów, jednak przez lata rozbudowywał się i wchłaniał okoliczne wsie. Podczas ostatniego rozrostu miasto osiągnęło wielkość 102 km².

Kolejnym ważnym miejscem turystycznym jest Hajnówka. Polacy przyjeżdżają w to miejsce, by wyruszyć na szlaki Puszczy Białowieskiej i spróbować lokalnej kuchni, która ukształtowała się pod wpływami różnych kultur.

Mówiąc o kulturze, trzeba wspomnieć o Kruszynianach. Miejscowość została założona prawdopodobnie w wieku XVII. Wioskę nadał Tatarom Jan III Sobieski. Osadzeni muzułmanie, zwani którzy nazywani byli Lipkami, walczyli po stronie Polski w wojnie z Turkami. Kruszyniany zostały dużym ośrodkiem muzułmańskim.

Kruszyniany uznawane są za stolicę Tatarów. Znajduje się tam słynny drewniany meczet muzułmański, a także muzułmański cmentarz. To miejsca, które warto odwiedzić. Robią niesamowite wrażenie z powodu niepowtarzalnego klimatu.

Na Podlasiu znajdziemy także wiele klimatycznych wiosek. Przykładem są Koryciny, w których znajduje się gospodarstwo nazywane "Ziołowym Zakątkiem". Atrakcje jakie czekają na wczasowiczów, to nie tylko typowe wiejskie zajęcia, lecz także specjalistyczne lekcje zielarstwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Pani Aleksandra szła na Giewont. Nagle spojrzała za plecy córki i zamarła
2. Jeden z większych banków w Polsce masowo wysyła wezwania do zapłaty grupie klientów. Sytuacja budzi kontrowersje
3. Polska aktorka wrzuciła do sieci zdjęcie z lotniska. Od razu zawrzało. Lawina komentarzy nie miała końca

Także zwolennicy wypoczynku nad wodą znajdą coś dla siebie. Jezioro Wigry w województwie podlaskim jest idealną propozycją dla osób stawiających na relaksujący urlop. Bliskość przyrody, kultura biwaków oraz przede wszystkim cisza.

zenek martyniuk posiadlosc

Screen/TVP/Pytanie na Śniadanie

Zima przyszła szybciej niż się spodziewano. W części Polski śnieg, wyjeżdżając na weekend trzeba zabrać ciepłe ubraniaZima przyszła szybciej niż się spodziewano. W części Polski śnieg, wyjeżdżając na weekend trzeba zabrać ciepłe ubraniaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Zostały ci ziemniaki z obiadu? Zrób z nich bajeczne kotlety, cała rodzina poprosi o dokładkę
  2. Pod osłoną nocy podłożył ogień pod trzy stodoły. Nie ma wątpliwości, w okolicy grasuje podpalacz
  3. Ryanair zaciera ręce. Przejmują niemal wszystko. Dobre wieści również dla Polski
  4. Weszli do opuszczonej wsi w Polsce. Nigdy nie zapomną rzeczy, które zobaczyli, fani urban exploration wszystko nagrali
  5. Wojskowy śmigłowiec w akcji w Tatrach. Sytuacja była bardzo trudna
  6. Eksperci biją na alarm. Jeden nawyk sprawia, że jesteśmy mniej odporni na koronawirusa, teraz lepiej z niego zrezygnować
  7. Uwaga, internauta ostrzega. Dziki lis atakuje ludzi przy Biedronce

Źródło: Express Ilustrowany, Wikipedia

Następny artykuł