Zenek Martyniuk nowym polskim wieszczem?Screen/youtube/TVP Info

Zenek Martyniuk rozwalił system. Tysiące Polaków nie dowierza. "Matko jedyna"

Zenek Martyniuk to największa gwiazda disco polo. Gwiazdor stał się jedną z najbardziej rozpoznawanych osób. Teraz stało się coś, co zaskoczyło tysiące Polaków. Teksty Martyniuka zostały niezwykle docenione. W jaki sposób?

Zenek Martyniuk już nie jest tylko piosenkarzem znanym z utworu "Przez twe oczy zielone". Okazuje się, że twórczość gwiazdy disco polo została niezwykle doceniona. Wielu Polaków nie może w to uwierzyć. Załamują ręce.

Klamka zapadła. Wielkie zmiany dla podróżujących samochodemKlamka zapadła. Wielkie zmiany dla podróżujących samochodemCzytaj dalej

Zenek Martyniuk nowym Mickiewiczem?

"Przez twe oczy zielone" to największy hit Martyniuka. Teraz nie jest już tylko śpiewany na weselach i koncertach. Utwór disco polo został zauważony także przez osoby zajmujące się edukacją w Polsce. Na Facebooku pojawiło się zdjęcie, w które wielu nie mogło uwierzyć. Okazuje się, że parafraza popularnej piosenki pojawiła się w podręczniku dla dzieci uczęszczających do 6 klas. Wygląda na to, że twórczość Martyniuka jest już omawiana na lekcjach języka polskiego.

- Odkąd zobaczyłem ciebie, nie tknę jadła ni napoju. Ciągle czuję się jak w niebie, podczas ćwiczeń nawet w boju. Co poradzę, pani, na to, że ta miłość spadła na mnie. Daję swoje serce - za to. Nie odmawiaj względów, nie! - tak brzmi treść tekstu, który można znaleźć w jednym z podręczników. Sprawa odbiła się dużym echem w mediach społecznościowych. Niektórzy potwierdzili, że to prawdziwe zdjęcie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowy zakaz od północy. TVN podał szczegóły
2. Córka Jolanty Kwaśniewskiej cała w emocjach. Odpowiedziała na bezczelne pytanie, nie wytrzymała

"Niestety to prawda. Znalazłam w ćwiczeniach córki z polaka. Szok i niedowierzanie", "Jeszcze trochę i teksty Zenka będą obowiązkowe na maturze", "Nadeszła era nowych wieszczów. Już teraz młodzi nie wiedzą kto to Ignacy Krasicki" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kotka spotkała na spacerze małe wiewiórki, chwilę później została ich zastępczą matką. Jest wideo
  2. Dlaczego miód się nie psuje? Wyjaśniamy
  3. Doszło do dwóch wybuchów w nad polskim morzem. Co się dzieje?
  4. Fotopułapka złapała polskiego turystę. Robił wszystko tuż przed kamerą, wrzucili film do internetu
  5. Kupujesz ryby na obiad? Jeden gatunek omijaj szerokim łukiem, jest popularny wśród turystów nad morzem
  6. Szlachetny gest 9-letniego chłopca. Rozbił skarbonkę by ratować kotkę z wypadku, wielkie brawa

Źródło: Fakt

Następny artykuł