zenek martyniukfot. TOMASZ RADZIK/East News

Ujawnili sekret Zenka Martyniuka. Termin na wrzesień

Zenek Martyniuk uważany jest przez wielu za króla disco polo. Fani tego gatunku z pewnością ucieszą się z jego planu, który zapowiedziany jest na wrzesień. Wiąże się to z wyjazdem w jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Polsce. Wielu z napięciem czeka na efekty.

Zenek Martyniuk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd disco polo. Nawet nie będąc fanem tego gatunku trzeba przyznać, że muzyk bardzo dobrze radzi sobie w show biznesie, co przekłada się na ogólnopolską sławę. Wielu z pewnością ucieszy się z jego najbliższych planów, które wiążą się z wyjazdem do malowniczego regionu.

Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiWystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiCzytaj dalej

Zenek Martyniuk odwiedzi Podlasie

Gwiazda disco polo już wkrótce odwiedzi Podlasie, uwielbiane przez wielu polskich turystów. Fani Martyniuka z pewnością ucieszą się, że to właśnie tam nagrany zostanie klip do najnowszej piosenki gwiazdora, która już doczekała się koncertowej premiery podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki - chodzi o „Nie wolno zabić tej miłości”. Prace nad teledyskiem ruszą już we wrześniu.

Jak dowiedział się portal disco-polo.info, nad klipem do muzycznego projektu Zenona Martyniuka, Marcina Nierubca oraz Marka Dutkiewicza pracować będzie ta sama ekipa, która zajmowała się produkcją filmu „Zenek”. Jest to filmowa biografia artysty, a także pierwszy wyprodukowany film pełnometrażowy, za którego dystrybucję kinową w całości odpowiadało TVP.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. Dramatyczny apel w internecie: "Jestem inwalidą, idę do szpitala, psa czeka schronisko, proszę o dom". Pomożecie?

Fani disco polo z pewnością już zacierają ręce w oczekiwaniu na nowy projekt swojego idola. Martyniuk w teledysku powróci w swoje rodzinne strony, gdyż pochodzi właśnie z Podlasia. Ostatnio jednak o rodzinie Martyniuków było głośno głównie z powodu jego syna, Daniela, którego życie budzi spore kontrowersje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
  2. Odnaleziono wrak gigantycznego krążownika z okresu wojny. Wiemy jak wyglądał przed zatonięciem [wideo]
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: disco-polo.info

Następny artykuł