Zenek Martyniuk. Zmiany w życiu jego synaEast News AGENCJA SE

Wielki dramat u Martyniuków. Teraz wiele się zmieni w życiu Zenka Martyniuka. "Pakuję walizki i wyjeżdżam"

Zenek Martyniuk cały czas musi patrzeć na skomplikowane życie swojego syna. Teraz Daniel poinformował, że ma nową miłość. Nie jest to Polka. Dziewczyna pochodzi z popularnego wśród turystów kraju. Skąd jest nowa synowa Zenka?

Zenek Martyniuk ma syna Daniela. Choć mężczyzna ma już przeszło 30 lat, cały czas oskarżany jest o niedojrzałość. Z tym zgadzają się jego rodzice, którzy nie wiedzą, co robić, aby syn się opamiętał. Daniel ciągle wywołuje skandale. We wrześniu rozwiódł się ze swoją żoną Eweliną, z którą później prowadził internetową wojnę. Teraz informuje, że ma nową ukochaną. Zenek będzie miał synową z egzotycznego kraju?

Koniec z wjazdem Koniec z wjazdem "na dowód" do jednego kraju. Polacy jeżdżą do niego masowo, trzeba szykować paszportyCzytaj dalej

Zenek Martyniuk. Kim jest nowa ukochana jego syna?

Martyniuk wziął rozwód we wrześniu. Od tamtej pory publicznie prowadził wojnę ze swoją byłą żoną Eweliną, która zarzuca mu zdradę ze swoją byłą dziewczyną Faustyną. Miał się z nią spotykać podczas tajemniczych wyjazdów z matką. Daniel tłumaczył jednak, że wyjazdy do kobiety były czysto służbowe. Faustyna jest prawniczką i pomagała mu w jego problemach.

Teraz celebryta poinformował, że znów jest zakochany. W rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że jego nowa ukochana pochodzi z egzotycznego kraju. Jak zaznacza, tej dziewczynie nie chodzi o sławę i pieniądze. Uważa, że właśnie z tego powodu była z nim była żona.

Dzisiaj grzeje: 1. Tysiące Polaków dostaje identyczne SMS. Bardzo ważne dla wszystkich osób, które chcą wyjść z domu oraz turystów
2. Bogumiła Wander musiała sprzedać 280-metrową willę, bo miała zbyt niskie świadczenie emerytalne. "Nasze dwie emerytury nie wystarczają na utrzymanie domu”
3. Andrzej Duda nie wytrzymał. Padły ostre słowa, nie mógł dłużej patrzeć na rzeczy, które dzieją się w dwóch państwach świata

- Mam teraz piękną Hiszpaneczkę, którą poznałem jakiś czas temu, niedawno odnowiliśmy kontakt i już nie mogę doczekać się spotkania z nią. Jak skończą się moje sądowe sprawy, to pakuję walizki i wyjeżdżam do Hiszpanii - powiedział Daniel. - W ogóle życie w Polsce mnie nie interesuje. Jak ureguluję i pozamykam wszelkie sprawy sądowe uciekam stąd - dodał. Więcej o życiu syna Zenka można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kundelek ze schroniska nie pozwalał się do siebie zbliżyć. Bardzo się bał, dopiero jedna kobieta zmieniła jego los
  2. TVP testuje rewolucyjną technologię. Sygnał dotrze do niemal 6 milionów Polaków, wszystko przez sieć 5G
  3. Prawie wszystkie nie żyją, dramatyczne odkrycie na lotnisku. Wiadomość z Europy wywołuje łzy
  4. Jest nowy projekt zakazów w rządzie. Polacy mogą być zaskoczeni. Podróżowanie nie dla wszystkich
  5. Polsat donosi. Gowin się wygadał. Wiemy, co z podróżowaniem po Polsce 1 listopada
  6. Trudno uwierzyć, ale na zdjęciu są dwa pudle. Okropny właściciel zaniedbał je do granic możliwości

Źródło: popularne.pl

Następny artykuł