Zdrowie Kim Dzong Una słabszeScreen/youtube/wirtualna polska

Porażające informacje z Korei. Chodzi o stan zdrowia Kim Dzong Una

Zdrowie Kima Dzong Una ma nie być najlepsze. Tak uważa japoński minister, który twierdzi również, że kraj ukrywa epidemię koronawirusa. Przywódca koreański ostatnio był widziany 7 czerwca.

Zdrowie przywódcy Korei Północnej ma nie być najlepsze. Tak uważa rząd z Tokio. Taro Kono, japoński minister obrony, podczas konferencji prasowej powiedział, że ostatnie wydarzenia w Korei Północnej są rzekomo zasłoną dymną w celu zatajenia innych negatywnych wydarzeń. Mówił o epidemii koronawirusa, złym stanie zdrowia Kim Dzong Una oraz słabej ekonomii kraju. Poinformował o tym portal NK News.

Tragedia, prom z pasażerami zatonął. Wydobyto już 27 ciał, akcja wciąż trwa, okropna wiadomość ze świataTragedia, prom z pasażerami zatonął. Wydobyto już 27 ciał, akcja wciąż trwa, okropna wiadomość ze świataCzytaj dalej

Zdrowie koreańkie przywódcy

Minister obrony poprosił, aby media nie przypisywała jego komentarzy japońskiemu wywiadowi. Według Kono ostatnimi eskalacjami Phenianu może być rzekomo "odwrócenie uwagi ludności Korei Północnej od zdrowia Kim Jong Un, złych zbiorów lub złej gospodarki".

- Podejrzewamy, po pierwsze, że COVID-19 rozprzestrzenia się również w Korei Północnej, a Kim Jong Un próbuje nie zostać (zarażony - red.) przez COVID-19. Więc nie pokazuje się publicznie. Po drugie, mamy pewne podejrzenia co do jego zdrowia. Po trzecie, zbiory w ubiegłym roku w Korei Północnej były bardzo słabe - miał powiedzieć Taro Kano według NK News.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandaliczne i oburzające zachowanie w karczmie w Zakopanem. Aż się wierzyć nie chce, okropne
2. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?

W środę Korea Północna miała odwołać plany nieokreślonej "akcji wojskowej" przeciwko Koreańczykom z Południa na spotkaniu na wysokim szczeblu. Media jednak nie pokazały żadnych zdjęć z tego spotkania. Kim Dzong Un nie był widziany już prawie miesiąc. Więcej na temat konfliku obu Korei można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  2. Jest fatalnie. Marian Opania znalazł się w tragicznej sytuacji
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Źródło: Onet

Następny artykuł