zdjęcie robi furoręwww.instagram.com/juleczkaaa_jula

Julia Wróblewska pokazała zdjęcie z Suntago Wodny Świat. Rozbiła bank, fani przecierają oczy

Zdjęcie opublikowane przez Julię Wróblewską rozpaliło media. Gwiazda jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce, którym jest "M jak miłość" , niedawno była w Suntago Wodny Świat. Aktorka opublikowała pamiątkową fotografię z wypoczynku za pośrednictwem mediów społecznościowych. Internauci skupili się na jej towarzyszu.

Zdjęcie, które niedawno na swoim Instagramie opublikowała Julia Wróblewska, uzupełniło kolekcję wakacyjnych fotografii gwiazd. Aktorka niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowych wizytą w Suntago Wodny Świat. Gwiazda produkowanego przez TVP serialu "M jak miłość" nie była sama. Fani oszaleli, gdy zobaczyli tę fotografię.

Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenieOd 2 września zakaz. Już jest rozporządzenieCzytaj dalej

Wielu internautów śledzi każde zdjęcie z wakacji wrzucane przez swoich idoli. Wystarczy spojrzeć na ilość komentarzy oraz polubień pod fotografiami zrobionymi podczas urlopów przez takie gwiazdy jak Anna Lewandwoska, Natalia Siwiec czy Kasia Cichopek. Do tego grona dołączyła niedawno Julia Wróblewska, która zapozowala w Suntago Wodny Świat - największym krytym parku wodnym w Europie.

Zdjęcie Julii Wróblewskiej robi furorę w sieci

Zdjęcie Julii Wróblewskiej szybko zrobiło furorę w sieci. Jednak to nie ogromny park wodny ani kostium kąpielowy aktorki z serialu "M jak miłość" wywarły takie wrażenie na internautach. Na fotografii gwiazda pozuje ze swoim wybrankiem, co szybko podchwycili fani. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy na temat pary.

Opublikowane na Instagramie Julii Wróblewskiej zdjęcie rozwiewa już chyba wszelkie wątpliwości. Część internautów przez pewien czas łączyło aktorkę z youtuberem Marcinem Sikorskim. Jednak wszystko wskazuje na to, że gwiazda jest zakochana w chłopaku o imieniu Krzysztof. Zgodnie z informacjami, które pojawiają się w mediach, Krzysztof jest studentem warszawskiego AWF-u i już od 6 miesięcy spotyka się z Julią. Słowa, które padły na łamach magazynu Party, potwierdzają, że to może być poważna relacja.

- Krzysztofa znam jeszcze z czasów podstawówki. Spotkaliśmy się na nowo tuż przed wybuchem pandemii i od połowy lutego jesteśmy razem. (...) To wyjątkowy chłopak o złotym sercu. Wie, jak ze mną postępować, kiedy moje kłopoty wracają. Rozumie mnie i wspiera w chorobie - słowa Julii Wróblewskiej cytuje Wirtualna Polska.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Mamy oficjalne potwierdzenie
2. Zrobili rodzinne zdjęcie na urlopie. Gdy się przyjrzeli, byli przerażeni, wcześniej nic nie dostrzegli
3. Nauczyciele mają dość, coraz więcej rezygnuje z nauczania. Zamiast tego wybierają specjalne świadczenie

Zdjęcie szczęśliwej pary możecie obejrzeć poniżej. Wszystko wskazuje na to, że oboje obecnie przeżywają wspaniały okres i cieszą się sobą. Jeśli chcecie wiedzieć, co robiła podczas wakacji Kasia Cichopek, pisaliśmy o tym w jednym z naszych artykułów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

With bae ???? (i mistrzem 2 planu- Andzią ????)

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nóg
  2. Gwiazda Pytanie na śniadanie z dnia na dzień straciła pracę. Jest niespodziewany komentarz, może namieszać
  3. Wyciekły zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Aż trudno uwierzyć, jak on wygląda
  4. Julia Wróblewska pokazała zdjęcie z Suntago Wodny Świat. Rozbiła bank, fani przecierają oczy
  5. Zenek Martyniuk wyjawił wszystko. Wydaje majątek za granicą
  6. Przez okno samochodu zobaczyła worek. Kiedy się przyjrzała bliżej, od razu zahamowała

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł