Zdjęcie niemałą tajemnicą.Fot. Facebook.com/ Beata Pawlikowska

Poznajecie dziewczynę ze zdjęcia? Dziś jest znaną podróżniczką, zmieniła się nie do poznania

Zdjęcie znanej podróżniczki wywołało niemało emocji nawet wśród jej mocno zadeklarowanych fanów. Trzeba przyznać, że wizerunek zmieniła może nie o 180 stopni, ale co najmniej “znacząco”. Kim jest kobieta na fotografii?

Zdjęcie jednej z najbardziej rozpoznawalnych podróżniczek w kraju obiegło już sieć i przez dłuższy moment wywołało niemałe zamieszanie wśród internautów. Były zakłady, obstawianie, zgaduj-zgadule, jednak po chwili namysłu odpowiedź wydaje się banalna.

Stało się. Jest nowy zakaz przylotów do Polski. Lista się poszerzaStało się. Jest nowy zakaz przylotów do Polski. Lista się poszerzaCzytaj dalej

Zdjęcie sprzed lat zagwozdką dla obieżyświatów

Na profilu jednej z najbardziej rozpoznawalnych travelbrytek pojawiło się zdjęcie jeszcze z czasów przełomu studiów i rozpoczęcia kariery zawodowej. Początki w dziennikarstwie przypadły na Radio Koszalin, następnie “epizod londyński”, podczas którego współpracowała z Radiową Trójką, aż w końcu współtworzyła autorską audycję na falach Radia Kolor.

Pod koniec pierwszej połowy lat 90. przeniosła się z dziennikarstwa radiowego na telewizyjne - debiutowała w TVP1, jednak już po roku wróciła na antenę Trzeciego Programu Polskiego Radia. Rok przed nastaniem nowego milenium podróżniczka zdecydowała się na nabranie nieco większego dystansu względem nadawcy publicznego i rozpoczęła współpracę z komercyjnym Radiem Zet (już wtedy zdjęcie, jak i cały dotychczasowy wizerunek dziennikarki zdawał się nieco dezaktualizować).

Kim jest podróżniczka z fotografii? Po chwili namysłu zdjęcie nie pozostawia złudzeń

Równolegle ze sporą zmianą kursu w życiu zawodowym, także te prywatne nie pozostawało w tyle. W 1994 roku weszła w związek małżeński z równie kontrowersyjnym podróżnikiem, jak zdjęcie z czasów studenckich samej zainteresowanej, jednak sakramentalne “tak” nie utrzymało relacji w ryzach. Po dekadzie od zawarcia małżeństwa, podróżniczka wyznała, że ślub został w oczach sądu biskupiego anulowany.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe rozporządzenia dla wiernych. Obostrzenia dotknęły też księży
2. Samolot wyleciał z Polski, doszło do zderzenia. Wiadomość obiegła media
3. Bezsporny nawrót epidemii, konieczny był powrót ostrych restrykcji. Jedno z europejskich miast nie miało wyboru

Teraz dziennikarka stawia na edukowanie swoich fanów, realizowanie własnych projektów, a także ostateczne rozstanie z mediami publicznymi. Kogo przedstawia owiane niemałą już tajemnicą zdjęcie? Jest to oczywiście Beata Pawlikowska.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Zdjęcie zagwozdką dla fanów.

Fot. Facebook.com/Beata Pawlikowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmarna kontuzja polskiego hokeisty. Zdjęcie tylko dla osób o mocnych nerwach (FOTO)
  2. Dziennikarz TVN nagle zatrzymany. Zabrano mu telefon i dokumenty, trafił na białoruski komisariat
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Warszawa. Zawróciła w niedozwolonym miejscu, spowodowała wypadek. Na jezdnię wybiegł przerażony alaskański malamut

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł