zdjęcie na tle jezioraFot. pixabay.com/ dimitrisvetsikas1969

Zrobił dziewczynie zdjęcie nad czerwonym jeziorem. Nie zauważyli, co pływa w wodzie, prawda gorsza niż fikcja

Zdjęcie z Instagrama z pozoru wyglądało zwyczajnie, jednak internauci dostrzegli niepokojący szczegół. Prawda wyszła na jaw i okazała się wyjątkowo brutalna. Policja odnalazła brakujący element w sprawie.

Zdjęcie pary podróżników miało być pamiątką z wakacji na Cyprze. Czerwone jezioro Mitsero, które powstało w miejscu dawnej kopalni, jest toksyczne, lecz wygląda niesamowicie. Sarah Funk i Luis Yanes weszli na zamknięty teren zbiornika i zrobili sobie ciekawą sesję zdjęciową. W niektórych kadrach widać dziwny przedmiot unoszący się w wodzie.

Druzgoczące doniesienia, konieczna ewakuacja wieży Eiffla. Na miejscu służby, ogromne zagrożenie dla tysięcy osóbDruzgoczące doniesienia, konieczna ewakuacja wieży Eiffla. Na miejscu służby, ogromne zagrożenie dla tysięcy osóbCzytaj dalej

Zdjęcie okazało się przydatne

Internauci wychwycili róg walizki ponad taflą wody i połączyli to ze sprawą morderstw sprzed kilku lat. Policjanci wkrótce odnaleźli ciało kobiety zamknięte w walizce. Czas spędzony w kwaśnej wodzie znacznie wpłynął na rozkładające się zwłoki. To była już czwarta ofiara seryjnego mordercy, który przyznał się do winy. Okazało się, że zbrodnie popełniał oficer armii grecko-cypryjskiej Nicos Metaxas.

35-letni mężczyzna powiedział, że trzy ofiary włożył do walizek i wrzucił do jeziora. Były nimi kobiety i dziewczyny z zagranicy. Rozpoczął współprace z policją, która odnalazła ciała w jeziorze. Już wcześniej dokonano makabrycznego odkrycia w szybie kopalni, do którego morderca wrzucił ciało 38-letniej Marry Rose Tiburcio z Filipin.

Dzisiaj grzeje: 1. Dantejskie sceny w Krakowie. Mieszkańcy są przerażeni
2. Była jedną z gwiazd "M jak miłość", nagle zniknęła z telewizji. Po latach podjęła przełomową decyzję
3. Wszystko potwierdzone, Andrzej Duda opuszcza Polskę. Wiemy, czym się zajmie i gdzie będzie

Przypadkowe zdjęcie pomogło policji odnaleźć ciała ofiar seryjnego mordercy. To może być najokrutniejsza zbrodnia ostatnich lat na Cyprze. Motyw morderstw nie jest znany, lecz oficer, który się ich dopuścił, z pewnością miał jakieś kłopoty natury psychicznej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Golden retriever zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta rozkłada na łopatki
  2. Zagadkowe światła wokół komety. Naukowcy odkryli niesamowitą tajemnicę
  3. Horror na pokładzie samolotu Ryanair. Jest ofiara, pasażerowie zapamiętają do końca życia
  4. Niedawno byli w Indiach, teraz zatrudnią Tomasza Komendę. Wiadomo, co będzie robił
  5. Klamka zapadła. Na granicy z Polską postawią mur, powód nie wszystkim się spodoba
  6. Wnuczek oniemiał, gdy poznał pupila babci. Miesiącami myślała, że zajmuje się kotkiem, była w ogromnym błędzie

Źródło: The Sun

Następny artykuł