zdjęcie wysłała rodzicomFot. Facebook

Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, co za wstyd

Zdjęcie miało być elektroniczną pocztówką z wakacji, a stało się powodem do dość niezręcznej rozmowy z rodzicami. 22-latka chciał w pośpiechu wysłać fotografię, podczas której pozuje ze swoim chłopakiem. Nie zauważyła jednak pewnej rzeczy, którą wypatrzył jej ojciec i nie odpuścił sobie złośliwego komentarza. Okazało się, że na komodzie leżał lubrykant.

To zdjęcie z wakacji 22-latka zapamięta na długo, chociaż prawdopodobnie zrobiła ze swoim chłopakiem już setki selfie. Nie zapomną o nim także jej rodzice, którzy mogli podziwiać pocztówkę z wczasów swojej córki. Robiąc fotografię w pośpiechu, dziewczyna zapomniała uporządkować pokoju hotelowego. Później zobaczyła złośliwy komentarz ojca, który rozpoczął niezręczną rozmowę.

Miasto zamieniło się w krainę lodu. Ekstremalne warunki pogodowe w Rosji, zdjęcia są nieprawdopodobneMiasto zamieniło się w krainę lodu. Ekstremalne warunki pogodowe w Rosji, zdjęcia są nieprawdopodobneCzytaj dalej

Prawdopodobnie każdy młody turysta, którzy wyjeżdża w daleką podróż, wysyła rodzicom przynajmniej jedno zdjęcie ze swoich wakacji. Zwłaszcza jeśli podróżuje z partnerem lub partnerką. Opiekunowie nie tylko chcą wiedzieć, czy ich dzieci są bezpieczne, ale chcą też zobaczyć, jak spędzają czas wolny. Podczas robienia pamiątkowych fotografii warto jednak się upewnić, że w kadrze nie znalazło się nic niechcianego.

Pamiątkowe zdjęcie z wakacji zapoczątkowało niezręczną rozmowę z rodzicami

Wysyłając rodzicom zdjęcie z wakacji, 22-letnia Kelsey nie spodziewała się, że jej ojciec pozwoli sobie na taki złośliwy komentarz. Młoda dziewczyna zapozowała przed lustrem ze swoim chłopakiem, z którym była w hotelowym pokoju. Prawdopodobnie się śpieszyła, robiąc fotografię, ponieważ nie dostrzegła, że na komodzie stoi lubrykant.

Zadowolona Kelsey kliknęła opcję „wyślij” i chciała korzystać z beztroskiego czasu ze swoim partnerem. Po chwili otrzymała zaskakującą odpowiedź od mamy. Wtedy zrozumiała, co się stało. Rodzice 22-latki zauważyli żel nawilżający znanej na całym świecie marki i nawet nie zamierzali udawać, że nie wiedzą, do czego służy.

– Tata mówi, że słodkie zdjęcie, ładna butelka lubrykantu – napisała jej mama.

– To maść na kolana Eliota – odpisała Kelsey, choć wiedziała, że już nic nie ugra.

– Tata przybliżył zdjęcie – dodała mama.

– Eliot jest zawstydzony – odpowiedziała 22-latka.

Chociaż cała sytuacja była dość niezręczna, to wszystko skończyło się jedynie na żartach. To jednak przykład tego, że będąc na wczasach, turyści powinni pamiętać o zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa podczas relacjonowania wyjazdów. Brak odpowiedzialności może prowadzić do szeregu niemiłych wydarzeń.

Julia Wieniawa zachwyca na urlopie. Wszyscy patrzą na okulary za 3 tys. zł, ale to miejsce jest hitem, raj na ziemiJulia Wieniawa zachwyca na urlopie. Wszyscy patrzą na okulary za 3 tys. zł, ale to miejsce jest hitem, raj na ziemiCzytaj dalej

Zdjęcie z wakacji może być wykorzystane przeciw wczasowiczom

Robiąc zdjęcie na wakacjach, turyści powinni zwrócić szczególną uwagę na to, co i komu wysyłają. O ile lubrykant, który znalazł się w kadrze, prawdopodobnie może jedynie wracać podczas rodzinnych rozmów przy stole w formie żartu, o tyle udostępnienie wrażliwych informacji może skutkować dużo poważniejszymi konsekwencjami.

Podczas robienia zdjęć wczasowicze powinni upewnić się, że nie podają dokładnej lokalizacji. Na fotografiach nie mogą też znajdować się dokumenty osobiste, które odczytane przez anonimowych internautów mogą zostać podrobione lub wykorzystane np. do wzięcia pożyczki. Warto też zastanowić się, czy wszyscy powinni wiedzieć, że przez jakiś czas będziemy daleko od domu.

Regularne publikowanie zdjęć, które sugerują, że nie ma nas w mieszkaniu, może zachęcić włamywaczy. Złodzieje często sprawdzają lokalizację swoich ofiar. Niestety media społecznościowe obecnie to już nie tylko rozrywka, ale także cenne źródło informacji dotyczących naszego życia – wycieczek czy też zwyczajów.

Robiąc pamiątkowe zdjęcia w hotelu, dobrze jest się upewnić, że wszyscy w pokoju są ubrani. Chociaż ta zasada może na pierwszy rzut oka wydawać się komiczna, wiele osób przekonało się, że szybkie selfie może doprowadzić do niekomfortowej sytuacji. Do mediów trafiło już wiele fotografii, na których w drugim planie widać osobę przebierającą się w łazience. Podczas robienia zdjęć pamiętajmy też o bezpieczeństwie. Turyści nie powinni przechodzić za barierki w stromych miejscach tylko po to, by upamiętnić wyjazd, ponieważ może skończyć się to tragedią.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie możemy uwierzyć. Zbadali śnieg na Mount Evereście i ujawnili, co w nim było
2. Pekao przekazał fatalne wieści. Wiele osób będzie mocno zawiedzionych, także klienci innych banków
3. Polsat ujawnia: jednak nie będzie zakazu. Gigantyczna nadzieja dla tysięcy Polaków na zimowy sezon urlopowy

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o niesamowitym nagraniu, które zrobiono podczas lotu amerykańskimi liniami. Emerytka nagle usłyszała niecodzienny komunikat pilota. Po chwili popłynęły łzy. O szczegółach możecie przeczytać tutaj.

zdjęcie z wakacji

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Zetrzyj buraki i dodaj do mikstury z sekretnego przepisu dziadka. Po 7 dniach zauważysz niesamowite efekty
  2. Ulga wyniesie całe 1,67 zł. Zawrotna suma już została uchwalona przez Radę Miasta
  3. Mówią na nie "Wrota Piekieł". Jedno z najbardziej tajemniczych miejsc jest w Rosji, dziura pomieści 10-piętrowy budynek
  4. Nie zgadniecie, kto jest na zdjęciu. Dziś znają ją miliony Polaków, jako dziecko zwiedziła jedną z największych atrakcji doliny Wachau w Austrii
  5. Jest nagranie, tysiące osób nie może się wydostać. Porażające sceny z lotniska w Chinach
  6. Mężczyzna złamał zasady izolacji. Umarł w pobliskim sklepie
  7. Biedronka właśnie przeceniła sporo produktów dla zwierzaków. Od dzisiaj można kupić dużo rzeczy taniej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł