Zdjęcie klifufot. Maja Lachowicz/ zdjęcie poglądowe

Zrobił pozornie zwykłe zdjęcie klifu. Kiedy wrócił do domu zauważył szczegół, od którego włos się jeży

Zdjęcie zawiera czasem ukryte szczegóły, których nie widać w momencie naciśnięcia spustu migawki. Pewien mężczyzna przeżył szok, gdy zobaczył, co uchwycił na pięknej fotografii. Krajobraz został zakłócony w interesujący sposób.

Zdjęcie klifu miało ukazywać naturalne piękno tego miejsca. Mężczyzna, który nie jest zawodowym fotografem, uchwycił fascynujący moment zupełnie nieświadomie. Dopiero po kilku dniach odkrył niewielki szczegół, gdy oglądał zdjęcie na komputerze. Ekran telefonu nie był wystarczająco duży, by można było przyjrzeć się każdemu elementowi obrazka.

Popełnił kolosalny błąd na grzybobraniu. Nigdy nie rób jak on, trafił do szpitalaPopełnił kolosalny błąd na grzybobraniu. Nigdy nie rób jak on, trafił do szpitalaCzytaj dalej

40-latek będąc w Belfaście postanowił uwiecznić swój wyjazd na zdjęciu. Wybrał się na spacer w miejsce, z którego dobrze było widać nadmorski klif. Niebo miało piękne kolory, chmury były lekko podświetlone. Idealna sceneria do sesji zdjęciowej. Mężczyzna nie zastanawiał się długo, zrobił zdjęcie i poszedł dalej.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wiadomości z Chin. Doszło do wycieku w fabryce, tysiące osób zakażonych, nie chodzi o koronawirusa
2. Kinga Duda pojawiła się w Wiadomościach TVP. Niespodziewany materiał na antenie
3. Grecja drży ze strachu. Niebezpieczeństwo, Ianos nadciąga

- Kiedy za pierwszym razem spojrzałem na to zdjęcie, nic nie zauważyłem. Kilka dni później przeglądałem fotografie na moim laptopie i zauważyłem, że jest tam coś, co muszę zobaczyć na przybliżeniu. Całkowity zbieg okoliczności spowodował, że zrobiłem przezabawne zdjęcie. To byłoby kompletne szaleństwo, gdyby udałoby się Wam znaleźć osobę, którą przypadkowo sfotografowałem! – wspominał Gavin Best na łamach brytyjskiego "Mirrora".

Na zdjęciu było widać niewielkiego człowieka. Ktoś stojący w oddali wyskoczył w górę, przez co wyglądał jak postać spadająca z nieba. Prawdobodobnie była to poza powtarzana wielokrotnie, by w końcu uzyskać wspaniały efekt. 40-latek nie widział nikogo w momencie robienia zdjęcia, a postać, którą dostrzegł na zdjęciu może wystraszyć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziewczynka dała lwu buziaka przez szybę. Nie mogła się spodziewać, jak zareaguje dzikie zwierzę
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Zrobił pozornie zwykłe zdjęcie klifu. Kiedy wrócił do domu zauważył szczegół, od którego włos się jeży
  4. Niewiarygodne, co wyprawiali w centrum miasta w biały dzień. Przechodnie mieli mdłości, ogromny wstyd
  5. Pilny apel policji, w Niemczech odkryto zwłoki Polaka. Za pomoc ogromna nagroda
  6. Zauważył nowo narodzonego jelonka na drodze. Kierowcy nagrali, co z nim zrobił

Źródło: Onet

Następny artykuł