zdjęcie na komisariacieFot. www.facebook.com/PolizeiLudwigsburg

Wpadł na komisariat i zasnął. Niewiarygodne zdjęcie obiegło Internet

Zdjęcie, które opublikowała policja, szokuje. Tym razem jednak fotografia nie przedstawia zatrzymania ani starć z funkcjonariuszami. Służby sfotografowały niespodziewanego gościa, który wpadł na komisariat i zasnął. Zdjęcie zwróciło uwagę internautów i natychmiast obiegło sieć. To wyjątkowo niecodzienna sytuacja, której świadkami były służby porządkowe.

Zdjęcie z komisariatu zazwyczaj nie kojarzy nam się z niczym wesołym. Bardzo często związane jest z osobami poszukiwanymi lub dowodami przestępstw. Jednak tym razem fotografia opublikowana na Facebooku niemieckiej policji Polizei Ludwigsburg okazała się bardzo miłym wyjątkiem. Funkcjonariusze byli świadkami niecodziennej sytuacji, gdy na posterunku pojawił się niespodziewany gość i postanowił uciąć sobie drzemkę.

Przywracają kwarantannę, padły ostre słowa premiera. Kraj, w którym mieszka wielu PolakówPrzywracają kwarantannę, padły ostre słowa premiera. Kraj, w którym mieszka wielu PolakówCzytaj dalej

Oglądając zdjęcie udostępnione przez niemieckich policjantów, można się zdziwić. Fotografia została zrobiona na komisariacie w Ludwigsburgu. Niespodziewanego gościa śpiącego na włączniku od światła na początku znalazła jedna z funkcjonariuszek. Początkowo kobieta była przekonana, że to forma żartu, jaki mieli jej zrobić koledzy z pracy. Jednak gdy zbliżyła się do śpiocha, szybko zrozumiała, że jest prawdziwy, a jej współpracownicy nie mają z tym nic wspólnego.

Zdjęcie nietoperza śpiącego na komisariacie obiegło internet

Jak tylko policjantka zorientowała się, że to nie jest żart ze strony jej kolegów, postanowiła zrobić zdjęcie. Na fotografii widzimy śpiącego nietoperza, który najwyraźniej postanowił zdrzemnąć się na włączniku od światła. Funkcjonariuszka nie mogła ukryć zdziwienia, gdy przekonała się, że zwierzę jest prawdziwe. Maluch musiał być bardzo zmęczony, skoro udało mu się przysnąć na posterunku niemieckiej policji.

- Jednak szybko okazało się, że zwierzę jest prawdziwe i poza tym bardzo zmęczone - treść wpisu na Facebooku, który opublikowali policjanci, cytuje Polsat News.

- Ze względu na to, że spokojny sen w takim komisariacie nie jest możliwy, koleżanka ostrożnie wzięła maluszka i wypuściła go z okna swojego biura - dodają funkcjonariusze z komisariatu w Ludwigsburgu.

Dzisiaj grzeje: 1. Koniec, wprowadzono kolejny zakaz, brzmi niewiarygodnie. Zagraniczny rząd zdecydował
2. Wielki bank ukarany finansowo. Klienci odzyskają część pieniędzy

Zdjęcie nietoperza, które pojawiło się w mediach społecznościowych, zaprzeczyło wszelkim stereotypom, według których zwierzę to jest niebezpieczne. Z relacji wynika, że funkcjonariuszka nie miała żadnych obaw przed złapaniem futrzanego malucha i wypuszczeniem go z okna swojego biura. Fotografia spotkała się z wieloma pozytywnymi komentarzami internautów. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o niecodziennym zjawisku w popularnych nadmorskich kurortach.

zdjęcie nietoperza na niemieckim komisariacie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili. Michal Doleżał powołał skład reprezentacji Polski w skokach narciarskich
  2. Kolejna manipulacja TVP, aż ciężko uwierzyć. Reporterzy zostali przyłapani na gorącym uczynku, sytuacja, jakiej jeszcze nie było
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Tatry. Skandaliczne zachowanie turysty. Zabrał przerażonego psa na Orlą Perć (WIDEO)

Źródło: Polsat News

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł