zdjęcie waran malinyLubelska Policja

Pracował w ogródku, nagle spojrzał w krzak i zamarł. Mówi o nim cała Polska

Zdjęcie, które opublikowała Lubelska Policja, obiegło już całą Polskę. Znaczną część osób ten widok zszokował, jednak bardziej wstrząśnięty był mieszkaniec, który podczas prac w ogródku, znalazł w krzakach coś, co go sparaliżowało. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze, którzy przeprowadzili jedną z najbardziej niecodziennych interwencji.

Zdjęcie udostępnione przez Lubelską Policję bije rekordy popularności w sieci. Czemu fotografia zrobiona przez funkcjonariuszy wywołała aż taką furorę? Wszystko z powodu dzikiego zwierzęcia, które zostało znalezione przez mężczyznę pracującego w ogrodzie. Policjanci prawdopodobnie na długo zapamiętają tę niecodzienną interwencję. Fotografia jest szokująca.

Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiWystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiCzytaj dalej

Opublikowane przez Lubelską Policję zdjęcie przedstawia dużą jaszczurkę. Niespotykanego gościa w malinach znalazł mieszkaniec gminy Chodel z województwa lubelskiego. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Radio Zet, mężczyzna zawiadomił służby, że w ogrodzie czai się blisko metrowe, dzikie zwierzę. Na miejscu okazało się, że w krzakach siedział legwan.

Zdjęcie legwana w malinach obiegło już całą Polskę

Tym razem zamiast wizerunku poszukiwanego przestępcy, policja opublikowała zdjęcie legwana. Egzotyczne zwierzę zostało znalezione przez mieszkańca gminy Chodel na terenie jego posesji. Składając zawiadomienie, mężczyzna powiedział, że na obszarze jego ogrodu w malinach zobaczył zwierzę "typu warana".

Funkcjonariusze, którzy zrobili to pamiątkowe zdjęcie, ustalili, że nie waran, ale legwan zamieszkał w ogrodzie zaniepokojonego mężczyzny. Zestresowana jaszczurka wspięła się na drzewo. Wraz z pracownikami urzędu policjanci dowiedzieli się, że właścicielem legwana jest jeden z mieszkańców gminy i odstawili uciekiniera do domu. Zwierzę na szczęście było całe i zdrowe.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. "W Kontrze" chwalono obrazy na wizji, których nie było widać. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz znów odpłynęli?

Okazało się, że legwan, którego zdjęcie możemy oglądać na stronie Lubelskiej Policji, nie po raz pierwszy zdezerterował. Duża jaszczurka najwyraźniej lubi oddalać się na samotne spacery po okolicy, o czym świadczy fakt, że został znaleziony aż w pobliskiej miejscowości. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o niesamowitym nagraniu z Rosji, które widziały już tysiące internautów.

Zdjęcie legwan w malinach
źródło: Lubelska Policja

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa jamniki weszły na wybieg ogromnego lwa. Finał sprawia, że opada szczęka
  2. Tajemnica Trójkąta Bermudzkiego wyjaśniona? Tak twierdzi jeden z naukowców
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Kobieta poprosiła o najbrzydszego i najstarszego psa w schronisku. Powód sprawia, że łzy napływają do oczu

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł