Zdjęcie z Macierewiczem na spływie podbiło internet.Fot. Wikipedia.org/EU2017EE Estonian Presidency/CC BY 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/deed.en (zdjęcie ilustracyjne)

Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał

Zdjęcie byłego ministra obrony narodowej obiegło sieć za sprawą jednego z parlamentarzystów Zjednoczonej Prawicy. Poseł Macierewicz w tym roku postawił na spływ w centralnej części Polski. Co ważne, polityk wypoczywał w sporym towarzystwie.

Zdjęcie Antoniego Macierewicza na wakacjach cieszy się sporym zainteresowaniem internautów. Okazuje się, że poseł Prawa i Sprawiedliwości w wydaniu weekendowym spędza czas aktywnie, bo na jednym ze spływów w województwie świętokrzyskim. Co ważne, urlopu nie spędzał sam. Wcześniej na podobne wyzwanie zdecydował się Kamil Stoch.

Potężny wybuch, domy po prostu zniknęły w sekundę. Są ofiary, za granicą doszło do tragediiPotężny wybuch, domy po prostu zniknęły w sekundę. Są ofiary, za granicą doszło do tragediiCzytaj dalej

Były szef MON-u na wakacjach. Zdjęcie posła PiS obiegło sieć

Jak informują dziennikarze Super Expressu, zdjęcie Antoniego Macierewicza na wakacjach opublikował poseł z ramienia Solidarnej Polski, Mariusz Gosek. Były minister obrony w towarzystwie polityków z województwa świętokrzyskiego wybrał się na spływ kajakowy rzeką Pilicą. Jak deklarują sami weekendowicze, 72-letni parlamentarzysta miał przepłynąć 16 kilometrów, jednak to nie imponująca trasa zainteresowała krajowe media.

Redakcja SE zwraca uwagę na fakt, iż pomimo opuszczenia murów Ministerstwa Obrony Narodowej, posłowi PiS-u nadal towarzyszą pewne elementy militarne. Antoni Macierewicz płynął w kapoku w barwach moro, a zdjęcie opublikowane na mediach społecznościowych posła Goska sugeruje, że kolega z klubu parlamentarnego był naprawdę w dobrym nastroju.

Zdjęcie z kajaków fragmentem dłuższej trasy

Według ustaleń Super Expressu, zdjęcie ze spływu było wyłącznie fragmentem dłuższej trasy, którą Antoni Macierewicz przebył wraz z samorządowcami. Jak podaje SE, politycy ruszyli w miejscowości Maluszyn (województwo łódzkie), a metą była wieś Praczka w gminie Kluczewsko (województwo świętokrzyskie). Podczas 16-kilometrowego spływu byłemu szefowi resortu towarzyszyli m.in. przedstawiciele lokalnych władz.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalna wiadomość z Mielna. Poszli "tylko" po rybę do smażalni
2. Już za 3 dni w Biedronce kupisz pół wyposażenia domu super tanio. Artykuły bez których ani rusz

Zdjęcie ze spływu przedstawia m.in. Tomasza Jamkę, który jest członkiem zarządu województwa świętokrzyskiego, a na mecie pojawiła się większa grupa urlopowiczów. Czy były szef resortu obrony odważy się przepłynąć całą Pilicę? Najpewniej takie wyzwanie dorównywałoby pracom ministerialnym, ponieważ cały dopływ Wisły liczy 319 km, a szlak wodny dostępny dla turystów szacowany jest na 228 km.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła będzie zachwycona. Piotr w tarapatach, poszło o jego nową dziewczynę. Internauci nie kryją oburzenia
  2. Coś niepokojącego dzieje się z Lechem Wałęsą. "Niebawem przeniosę się do wieczności"
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Zasadziła kocimiętkę w ogrodzie. Pewnego ranka zdębiała, gdy wyjrzała przez okno

Źródło: Super Express

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł