zdjęcie w karkonoszachFot. Pixabay.com/grzegorzpietrzak/zdjęcie poglądowe

Turyści chcieli zrobić zdjęcie w Karkonoszach. Grozi im 17 tys. zł kary

Zdjęcie na tle gór może ich teraz kosztować prawdziwy majątek. Karkonoski Park Narodowy przekazał informacje o zaskakującym zdarzeniu. Dwóch turystów może słono pożałować swojego zachowania.

Zdjęcie z wycieczki górskim szlakiem nie jest niczym nadzwyczajnym. Każdego dnia tego rodzaju pamiątki robią sobie miliony turystów na całym świecie. Problem jednak zaczyna się w momencie, gdy podróżnicy wpadają na niecodzienne pomysły, które łamią przepisy i naruszają zasady korzystania z atrakcji oraz zwiedzania przepięknych miejsc.

Kolejny kraj potwierdził zakażenie chorobą z Chin. Pacjent zamknięty w szpitalu, podróżował do EuropyKolejny kraj potwierdził zakażenie chorobą z Chin. Pacjent zamknięty w szpitalu, podróżował do EuropyCzytaj dalej

Wyjątkowo drogie zdjęcie z Karkonoszy

Karkonoski Park Krajobrazowy o niecodziennym zdarzeniu poinformował w poście opublikowanym na swoim fanpage'u na Facebooku. Do niewiarygodnej sytuacji doszło po czeskiej stronie Karkonoszy - para Czechów chciała tam zrobić zdjęcie swojego samochodu na tle gór. Niestety nie wszystko poszło po ich myśli, a auto utknęło w głębokim śniegu.

Niestety samodzielne wydostanie się ze śnieżnej pułapki nie było możliwe, a okazało się również, że wjazd do parku możliwy jest jedynie po otrzymaniu zgodny KRNAP. Dotyczy to zarówno asfaltowych dróg, jak i górskich szlaków. Na miejsce musiała więc zostać wezwana zarówno policja, jak i specjalny pojazd gąsienicowy, który był w stanie wyciągnąć samochód turystów z zaspy.

Dzisiaj grzeje: 1. Polscy hotelarze są zdruzgotani. "Z czymś takim nie miałem jeszcze do czynienia"
2. Chiny przekazały światu ważne informacje na temat epidemii. Wiadomości są mocno zaskakujące

Ostatecznie osoby, które poruszały się samochodem, zostaną obarczone wysoką karą finansową. Co prawda nie ustalono jeszcze jej dokładnej wysokości, stawki jednak są naprawdę dotkliwe. Jak podaje Onet, może to być nawet maksymalnie 100 tys. koron, czyli około 17 tysięcy złotych. Miejmy nadzieję, że przynajmniej ujęcie było przepiękne i warte tak ogromnych pieniędzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyszedł na jaw jeden z największych sekretów Asi z Chłopaków do wzięcia. Włos jeży się na głowie
  2. Niestety, pod żadnym pozorem nie wolno łączyć jajek sadzonych z ziemniakami. Konsekwencje są ogromne
  3. Zestrzelono samolot pasażerski, zginęło wszystkich 298 pasażerów. Dziś ruszył proces, po 6 latach
  4. Autokar runął w przepaść. 19 pasażerów nie żyje, tragiczna wiadomość ze świata
  5. Uwielbiany, górski ośrodek zostaje zamknięty. "Goście proszeni o powrót do domów"
  6. Koniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezy

Źródło: Onet

Następny artykuł