Zdjęcie Anny Muchyinstagram.com/taannamucha

Anna Mucha tym razem przesadziła? Jej wdzięki zasłaniały tylko "kaczuszki"

Zdjęcie, które zamieściła w mediach społecznościowych Anna Mucha, wywołało mnóstwo emocji. Wiele osób uważa, że gwiazda "M jak miłość" przesadziła. Inni jednak jej bronią.

Zdjęcie pojawiło się na wszystkich portalach plotkarskich. To celebrycki hit dnia. Anna Mucha wrzuciła na Instagrama odważne zdjęcie. Spadła na nią fala krytyki, ponieważ według wielu, pokazała zbyt dużo. Są też obrońcy aktorki.

Dzisiaj pogrzeb, wielka żałoba. Daniel odszedłDzisiaj pogrzeb, wielka żałoba. Daniel odszedłCzytaj dalej

Kontrowersyjne zdjęcie Anny Muchy

Gwiazda "M jak miłość" zamieściła zdjęcie w basenie, na którym ma na sobie jedynie duży kapelusz, który zasłania jej twarz. Jest na nim kompletnie nago, ale biust zasłoniła emotikonami kaczek. Na fotografii widać, jak Anna Mucha je tiramisu. "Chciałam się tylko pochawalić, jakie dobre tiramisu jadłam" - podpisała zdjęcie aktorka.

Internauci szybko zareagowali na odważne zdjęcie celebrytki. Pojawiło się mnósto komentarzy. "Zdejm te kurczęta", "Uuuuu, pobudza zmysły ta fotka!", "Ciekawe, czy poszło w kaczuszki" - takie komentarze z podtekstem można przeczytać pod zdjęciem.

Anna Mucha należy do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich celebrytek. Aktorka jest znana nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Na Instagramie ma ponad 800 tysięcy obserwujących. Uznawana jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych osób w polskim showbiznesie.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest potwierdzenie, pilny zakaz. Od 8 rano w poniedziałek
2. Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. "Pytanie na śniadanie" ma na swoim koncie więcej wpadek

Ma swoje grono fanów, którym podoba się jej bezkompromisowe podejście do życia, poczucie humoru, pewność. Znajdą się również wielbiciele jej urody. Gwiazda regularnie zamieszcza nowe zdjęcia w mediach społecznościowych. To nie pierwsza odważna fotografia. Inne można znaleźć na jej profilu. Więcej o polskich gwiazdach można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa jamniki weszły na wybieg ogromnego lwa. Finał sprawia, że opada szczęka
  2. Tak wyglądają Niemcy. Chcą, żeby w Polsce było identycznie
  3. Natychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plaży
  4. Chcą zmienić zasady zakazu. Będzie jeszcze trudniej, znamy szczegóły
  5. Anna Lewandowska musi prosić o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna
  6. Kobieta poprosiła o najbrzydszego i najstarszego psa w schronisku. Powód sprawia, że łzy napływają do oczu

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł