Martyna Wojciechowskafot. instagram.com/ martyna.world

Poznajecie, kto jest na zdjęciu? Dziś jest uwielbianą podróżniczką

Zdjęcie, które pojawiło się na profilu znanej podróżniczki wywołało furorę. Fotografia ma prawie 30 lat. Poznajecie, kto na niej jest?

Zdjęcie znanej podróżniczki sprzed niemal 30 lat zrobiło prawdziwą furorę w sieci. Niewielu potrafiłoby zgadnąć, kto się na nim znajduje. Zadanie utrudnia dodatkowo fakt, że kobieta ma na sobie ciemne okulary. Poznajecie kto to?

Niestety, zacznie się już jutro. Cała Polska będzie zablokowana, niepokojące informacjeNiestety, zacznie się już jutro. Cała Polska będzie zablokowana, niepokojące informacjeCzytaj dalej

Zdjęcie młodej podróżniczki robi furorę w sieci

Zdjęcie przedstawia młodą dziewczynę w skurzanej kurtce, siedzącą na motorze. Fotografia ma 30 lat i na pierwszy rzut oka widać, że ta nikomu wtedy nieznana kobieta zajdzie daleko. Dzisiaj ma na swoim koncie podróże na krańce świata, kilka książek i własny program telewizyjny. Wiecie już o kogo chodzi?

Kobieta ze zdjęcia to nikt inny, tylko Martyna Wojciechowska. Podróżniczka podzieliła się swoim starym zdjęciem z okazji miliona obserwatorów na Instagramie. Dzisiaj obserwuje ją już prawie dwa razy tyle, a Wojciechowska zdaje się nie zwalniać tempa. Nie jest to pierwszy raz, kedy opublikowała swoje zdjęcie sprzed lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Kościół wydał oficjalne stanowisko ws. 1 listopada i wyjazdów na groby bliskich. Wielu rwie sobie włosy z głowy
2. Sprawa pumy Nubii się nie kończy. Pojawiły się kolejne wątki
3. Koniec żartów, bezwzględna decyzja rządu. Wchodzą nowe obostrzenia, wielki cios dla turystów

- Czy ta nikomu nieznana dziewczyna ze zdjęcia sprzed prawe 30 lat z głową pełną zwariowanych pomysłów mogła sobie wymarzyć, że na instagramie będzie ją obserwował MILION LUDZI? - napisała wtedy na Instagramie Martyna Wojciechowska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Husky został zaatakowany z obu stron. Nie mógł opędzić się od nachalnych adoratorów, wideo
  2. W wielu województwach zawyją dziś syreny alarmowe. Wiemy dlaczego
  3. Wszystko poszło na wizji TVP, widzowie od razu zauważyli i płaczą ze śmiechu. Chodzi o nazwy miejscowości
  4. Uwaga, w całej Polsce zawyją syreny alarmowe, w akcji Centra Zarządzania Kryzysowego. Wiemy, o co chodzi
  5. Kinga Rusin wypoczywa w Grecji. Przekazała radosną informację, fani zasypują ją gratulacjami
  6. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja

Źródło: Instagram/ Martyna Wojciechowska

Następny artykuł