zdjęcie odkryli szczegółPikio.pl

Zrobili sobie rodzinne zdjęcie przy stole. Dopiero później odkryli szczegół, który ich zamurował

Zdjęcie, które zrobiła pewna rodzina, miało być wspaniałą pamiątką rodzinną. Rodzina była przekonana, że po latach będzie mogła wspominać z uśmiechem wspólny obiad w pełnym gronie. Później jednak odkryli szczegół, który sprawił, że schowali fotografię na samym dnie szuflady z pamiątkami. Do dzisiaj, gdy o tym myślą, czują niepokój.

Zdjęcie zrobione podczas rodzinnego obiadu, miało być ciepłą pamiątką. Dla wielu rodzin wspólne posiłki są bardzo wazne, zwłaszcza gdy ich dzieci jeszcze nie są dorosłe. Do takich fotografii mnóstwo osób uwielbia waracać po latach, wspominając beztroski czas. Rodzice nierzadko przeglądają albumy już ze swoimi wnukami. Czasem jednak podczas robienia zdjęcia dzieje się coś, co trudno racjonalnie wytłumaczyć.

TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopniaTVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopniaCzytaj dalej

To zdjęcie miało trafić do rodzinnego albumu i stanowić miłą pamiątkę. Pewien szczegół sprawił, że po latach członkowie tej rodziny nie chcą pamiętać o tej fotografii. Najprawdopodobniej zdjęcie wylądowało na samym dnie szuflady i nie wywołuje już miłych wspomnień. Oglądając pamiątkę po raz pierwszy, poczuli dreszcze przechodzące po ich plecach.

Koszmarne rodzinne zdjęcie

Zdjęcie rodzinne okazało się koszmarne - dosłownie. Wszysztko przez szczegół, który odkryli rodzice. Chociaż na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na fotografii widzimy jedynie uśmiechniętych członków rodziny, którzy cieszą się ze wspólnej kolacji, nie jest to do końca prawda. Wystarczy spojrzeć na odbicie w oknie.

Ogladając zdjęcie, w oknie można zobaczyć bladą sylwetkę. Co bardziej niepokojące, krzesło przy stole jest puste i widać, że nikt przy nim nie siedzi. Skąd więc tajemnicze odbicie? Teorii jest wiele. Postać może być wynikiem fotomontażu lub pochodzić z innego wymiaru, co wydaje się jeszcze mroczniejsze.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość z samego rana obiegła media. Niestety nie żyje międzynarodowa legenda
2. Podczas festiwalu w Opolu Maryla Rodowicz zrobiła coś niespodziewanego. Wielu było zaskoczonych

To zdjęcie pozostanie zagadką. Niedawno pisaliśmy również o niesamowicie poruszającej historii rodziny, która zrobiła sobie zdjęcie w górach. W tle zobaczyli coś, co przypomniało im o trudnym okresie w ich życiu.

Rodzinne zdjęcie.
źródło: Pikio

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające nagranie trafiło do sieci. Kobieta znęcała się nad psem na oczach dzieci
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. TVN przekazało pilny apel z Sopotu. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Nie jest dobrze
  4. WizzAir zmienia zasady podczas lotu. Pasażerowie nie będą zadowoleni
  5. Koronawirus w natarciu. Padł nowy rekord. Rząd potwierdza informację
  6. Wolontariusze odebrali policjantowi skrajnie zaniedbane psy. Teraz policja weszła do ich domów, oburzający powód

Źródło: Pikio

Następny artykuł