Zdjęcie, które podbiło internet. Gdzie jest dziecko?facebook.com/Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie

Znajdź dziecko na zdjęciu. Test, który powali wszystkich na kolana

Zdjęcie podbija internet. Zamieściła je na Facebooku Komenda Państwowa Policji. Jest to fotografia ulicy, przy której stoi dziecko. Zamieszczono drugie zdjęcie, na którym dziecka nie widać, ale służby zapewniają, że tam jest. O co chodzi?

Zdjęcie, które zamieściła policja wywołało wiele kontrowersji. Dodano dwa zdjęcia. Na jednym widać dziecko, a na drugim nie. Zapewniają jednak, że jest na obu. Na czym więc polega różnica? Dlaczego widać je tylko na jednym z nich?

TVN przekazało pilny apel z Sopotu. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Nie jest dobrzeTVN przekazało pilny apel z Sopotu. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Nie jest dobrzeCzytaj dalej

Tajemnicze zdjęcie z dzieckiem

To jedno ze zdjęć z serii "znajdź różnicę". Na obu widzimy tę samą ulicę. Oba zdjęcie są wykonane z tej samej perspektywy. Na pierwszym widzimy dziecko w żółtym płaszczu, a na drugim go nie widać. Jednak to tylko złudzenie, ponieważ tam jest. Policja wyjaśnia powód.

- Na drugim zdjęciu stoi dziecko, w tym samym miejscu! To nie czary, to kwestia w co jesteśmy ubrani. Czy mamy odblaski na sobie lub jaskrawe ubrania - pisze Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie. Dodano, że 1 października będzie Ogólnopolskim Policyjnym Dniem Odblasków. Ma to podkreślić powagę sytuacji. Noszenie takich oznaczeń może ocalić życie.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało
2. Jarosław Kaczyński znów przesadził? Komplementy i pochlebstwa: "Trzeba się w pas kłaniać ojcu Rydzykowi"

- Widząc z daleka święcący punkt, kierowca ma więcej czasu na odpowiednią reakcję. Zyskane w ten sposób sekundy mogą uratować zdrowie czy nawet życie pieszego – powiedział policjant w rozmowie z WTK.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Rząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieni
  4. Porażające sceny w "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler odwiedziła Kraków, nie miała litości
  5. Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało
  6. Zmartwiona suczka podbiegła do obcych ludzi. Błagała o pomoc, chodziło o jej dzieci

Źródło: mamadu.pl

Następny artykuł