Zdjęcie już legendą.Fot. Facebook.com/viralnova.com

Zrobił żonie zdjęcie po powrocie z podróży. Potem się przyjrzał i zażądał rozwodu

Zdjęcie bliżej niezidentyfikowanej kobiety urosło już do rangi internetowej legendy. Fotografia cieszy się już kilkoma teoriami, a potencjalne skutki “incydentu” mogły położyć kres małżeństwu samej zainteresowanej.

Zdjęcie przedstawiające kobietę siedzącą na łóżku obiegło sieć już 24 stycznia 2015 roku, jednak do dzisiaj internauci doszukują się kolejnych szczegółów całej układanki. W jednej z teorii pojawił się nawet wątek turystyczny, acz z tragicznym finałem całego zdarzenia.

Polsat przekazał okropną wiadomość. Dotknie wszystkich Polaków, niestetyPolsat przekazał okropną wiadomość. Dotknie wszystkich Polaków, niestetyCzytaj dalej

Zdjęcie ze zdradą w tle?

Zdjęcie publikowane już przez szereg portali przedstawia młodą kobietę, która według niektórych opisów, czekała na przyjazd męża z 20-dniowej podróży. Po pojawieniu się w domu mężczyzna miał sfotografować cieszącą się małżonkę, a samo zdjęcie miało być zwieńczeniem całego wyjazdu. Niestety, już po ujęciu chwili, mąż miał zobaczyć w rogu pewien niepokojący szczegół.

W rogu łóżka widać oko niezidentyfikowanej osoby, która miałaby ukrywać się pod materacem. Według niektórych internautów zdjęcie mimochodem przedstawia kochanka kobiety, a po odkryciu szczegółu, mąż miał zażądać rozwodu. Co ważne jednak cała historia mogła obrać również bardziej dramatyczny kurs.

Zdjęcie z tragedią w tle?

Według teorii publikowanych na chińskich serwisach Jdduanzi i Liuxing, zdjęcie zostało wykonane faktycznie przez męża, lecz zaraz po zauważeniu felernego oka, mężczyzna po przyjeździe miał zamordować kobietę. Gdy policja pojawiła się na miejscu zdarzenia, rzekomy sprawca miał przedstawić fotografię jako “okoliczność łagodzącą", jednak nie ma dowodów na to, że naprawdę w taki sposób zakończyła się ta historia.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP przekazało tragiczną wiadomość. Niestety, był bez szans, nic się nie dało zrobić
2. Sąsiedzi nie mogą uwierzyć. W mieszkaniu znaleziono ciała dzieci, ale położenie ich matki było jeszcze bardziej zatrważające

Nieco bardziej realistyczny scenariusz z kolei na Facebooku przedstawiła niejaka Jen Murphy, która deklaruje, że jest krewną kobiety z fotografii. Jej zdaniem zdjęcie miało być żartem, a pod materacem chowała się nastoletnia córka kuzynki. Co więcej, sama bohaterka na pierwszym planie, zdaniem Jen, jest niezamężna, a historia z mężczyzną jest całkowicie zmyślona. Bardziej sprawdzone historie można wyczytać z fotografii publikowanych po urlopach polskich gwiazd.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

Zdjęcie tajemnicą internetu.

Zdjęcie tajemnicą internetu.

Fot. Facebook.com/viralnova.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oddał pięknego psa po 3 dniach z powrotem do schroniska. Okropny powód, zwierzę nie zawiniło
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki

Źródło: Fakt/ snopes.com

Następny artykuł