zdjęcie klifScreen/Instagram/aman.panjang

Robiła zdjęcie, gdy doszło do tragedii. Turystka straciła życie, wszystko się nagrało

Zdjęcia są w dzisiejszym świecie ważnym elementem każdego wyjazdu. Chętnie chwalimy się nimi w mediach społecznościowych, lecz teraz z ich powodu doszło do tragedii. Życie straciła turystka.

Zdjęcia w XXI wieku pozwalają nam dzielić się ze znajomymi niezwykłymi przeżyciami z podróży. Media społecznościowe zalewają fotografie z najodleglejszych zakątków globu, które zbierają pozytywne reakcje oraz dziesiątki pochlebnych komentarzy. Czasem jednak trzeba bardzo uważać podczas ich wykonywania, bo może dojść do nieszczęścia.

Policjanci zabrali autostopowicza z pobocza. Chwilę później na jaw wyszła niewiarygodna prawda, trafił za kratyPolicjanci zabrali autostopowicza z pobocza. Chwilę później na jaw wyszła niewiarygodna prawda, trafił za kratyCzytaj dalej

Stało się tak niestety na popularnej, turystycznej wyspie Nusa Lembongan, która zlokalizowana jest niedaleko Bali. Turystka z Chin chciała tam zrobić sobie przepiękne zdjęcie na klifie, który znany jest jako "Devil’s Tears". Niestety nagle doszło do najgorszego.

Chciała tylko zrobić piękne zdjęcia

"Devil's Tears" jest uwielbianym miejscem w Indonezji, które odwiedzane jest przez tysiące turystów z całego świata. Klif ten wygląda niesamowicie, szczególnie podczas zachodu słońca, gdy fale rozbijają się o skały.

Krajobrazy są niesamowite, miejsce to jednak nie należy do specjalnie bezpiecznych. Co jakiś czas dochodzi tam do tragedii, a turyści lądują w wodzie. Niestety nie wszystkim udaje się wyjść z tego cało. Teraz życie tam straciła 21-letnia Xu Xin Yue, która robiła selfie przy krawędzi.

Tragedia została nagrana

Młoda turystka wpadła do wody i niestety utonęła. Nie udało się jej uratować, a przerażające zdarzenie zostało nagrane przez innego turystę, który obserwował wszystko z pewnej odległości.

Nengah Sukasta, szef biura turystycznego Klungkung wystosował apel do organizatorów wycieczek. Mają oni przykładać większą uwagę do ostrzegania turystów przed niebezpieczeństwami czyhającymi na nich w tym miejscu. Zamontowano tam też poręcze oraz ogrodzenia, gdyż ostatni śmiertelny wypadek miał tam miejsce w sierpniu 2019 roku, niestety jednak one też nie ocaliły życia 21-latki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Nie żyje ceniona polska artystka. Miała 67 lat, była żoną znanego filmowca
  3. Policjanci ostrzegają. Tak się może skończyć zła pozycja podczas jazdy samochodem
  4. Najmroczniejszy las w całej Polsce. Przez legendy o Wysokim Kamieniu cierpnie skóra
  5. Kolejne podejrzenie koronawirusem w Polsce. Kobieta w szpitalu, wróciła z Chin
  6. Satelity pokazały śnieg na Węgrzech, choć w tym roku jeszcze nie padał. Wyjaśnienie zagadki jest smutne
  7. Wybuch na południu Polski. Bilans jest fatalny, trwa akcja służb

Źródło: Wirtualne Media

Następny artykuł