Zdjęcia ciosem dla pacjentki.Screen/TVP Info

Pani Danuta zobaczyła zdjęcia Szumowskiego z wakacji. Nie wytrzymała, nerwy puściły

Zdjęcia, które zobaczyła pani Danuta, wywołały w kobiecie skrajne emocje. Wypoczynek byłego ministra zdrowia był dla pacjentki państwowej służby zdrowia na tyle dużym ciosem, że postanowiła napisać o swoich przemyśleniach do jednego z największych tabloidów w kraju.

Zdjęcia z wakacji byłego szefa resortu zdrowia spotkały się z ogromną krytyką ze strony pacjentki korzystającej z NFZ-u. Pani Danuta już dwa lata czeka na operację. Stan polskiej służby zdrowia i rzekomy stosunek posła Szumowskiego do pacjentów opisała w liście do redakcji Super Expressu.

Od dzisiaj zakaz. Trzeba wiedzieć, jest wyjątekOd dzisiaj zakaz. Trzeba wiedzieć, jest wyjątekCzytaj dalej

Zdjęcia posła ciosem dla pacjentki

W liście do Super Expressu 59-letnia pani Danuta relacjonuje, że kilka lat opiekowała się sparaliżowanym mężem. Nie miała wtedy oparcia w państwowej służbie zdrowia, a sytuacja obrała jeszcze bardziej niekorzystny kurs, gdy w lutym 2018 roku sama przeszła zawał. Wtedy również skorzystała z NFZ-u, jednak po kilkudniowej hospitalizacji otrzymała skierowanie na zabieg i wypis z placówki. Deklaruje, że gdy zobaczyła zdjęcia byłego ministra zdrowia na wakacjach, coś w niej pękło.

Pani Danuta ma zdiagnozowane zwężenie zatoki. Pomimo hospitalizacji na początku 2018 roku, dopiero w lipcu 2020 miała trafić na stół operacyjny. Plany jednak pokrzyżowała pandemia, a nowy termin wyznaczono na październik. Czy pani Danuta doczeka się zabiegu na czas? Tego nikt nie wie, a zdjęcia byłego ministra zdrowia z Wysp Kanaryjskich tylko pogłębiają wątpliwości pacjentki co do stanu krajowego szpitalnictwa.

Pacjentka o byłym ministrze. Zdjęcia przelały czarę goryczy

- Wykańczają mnie obiecanki ludzi władzy, to jest niewiarygodne, co oni robią. Ja czekam na operacje dwa lata. Rząd obiecywał, że będzie dostęp do lekarzy bez kolejek i tego nie ma. Poza tym pan Szumowski jest na wakacjach za granicą, a sam mówił, żeby tam nie jeździć - pisze do redakcji SE pani Danuta.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister zdradził szczegóły kolejnego obostrzenia. Polacy się wściekną
2. Nowe obostrzenia dla Polaków. Nie jest dobrze, chodzi o kraje uwielbiane przez turystów
3. ZUS może wypłacać nawet 4294 zł dodatku do emerytury miesięcznie. Na razie korzysta tylko 2,2 tys. osób

Zdjęcia z wypoczynku na archipelagu Wysp Kanaryjskich w kurorcie Morro Jable (Fuerteventura) wywołały sporo kontrowersji zarówno wśród obywateli, jak i krajowych tabloidów. Niektóre redakcje zarzucały byłemu ministrowi rzekome przesunięcie dat wejścia w życie zakazu lotów na korzyść własnego powrotu do Polski.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kamil Stoch nagle wzruszył wszystkich do łez. Jego wzruszające wyznanie poruszyło tysiące Polaków
  2. Powrót do szkół zostanie przesunięty? Wszyscy rodzice powinni wiedzieć, ważne zmiany w konkretnych szkołach
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Bezpański kotek całe życie miał pod górkę. Niedawno ktoś postrzelił biedaka, walczy o życie

Źródło: Super Express

Następny artykuł