zdjęcia ryzykowny filmikScreen/Instagram/influencersinthewild

Skrajnie bezmyślnie i nieodpowiedzialne zachowanie turystki. Krok od dramatu, wszystko dla zdjęcia [FILM]

Zdjęcia z podróży zapewniają nam cudowne wspomnienia, nie można jednak dla nich ryzykować wszystkiego. Ta turystka zdecydowanie przesadziła, a internauci nie zostawili na niej suchej nitki.

Zdjęcia z podróży są idealną pamiątką, która zwykle nic nie kosztuje, nie obciąża walizki, a dzięki niej do wspaniałych chwil możemy wracać w każdym momencie. Chętnie chwalimy się nimi znajomym i w mediach społecznościowych, czasem jednak chęć zrobienia dobrego ujęcia wygrywa ze zdrowym rozsądkiem. Zachowanie tej turystki pokazuje, jak niewiele trzeba, by zapomnieć o swoim bezpieczeństwie.

Poprosił w samolocie o zestaw obiadowy. Dostał tackę i wybuchnął śmiechem, najgorszy obiad w historiiPoprosił w samolocie o zestaw obiadowy. Dostał tackę i wybuchnął śmiechem, najgorszy obiad w historiiCzytaj dalej

Zdjęcie, które mogła przypłacić życiem

Do sieci trafiło nagranie, które poruszyło internautów z całego świata. Widać na nim, jak turystka pozuje do zdjęcia na formacji skalnej Pedra da Gávea, tuż nad urwiskiem w Rio De Janeiro w Brazylii. Miejsce to jest wyjątkowo niebezpieczne, a zachowanie bezmyślnej podróżniczki przyprawia o ciarki.

Nie dojść, że kobieta stanęła przy krawędzi skały na wysokości 842 m n.p.m., to jeszcze zaczęła się z niej zsuwać, by ujęcie było jeszcze lepsze. Turyści kochają to miejsce, zdaniem wielu skała jest wyjątkowa, bo przypomina swoim kształtem ludzką twarz. Na szczęście większość przyjezdnych ogranicz się do podziwiania przepięknych krajobrazów i panoramy miasta, co jakiś czas jednak pojawiają się nagrania kogoś, kto dla zdjęcia decyduje się ryzykować własnym życiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
2. Będzie nowa renta jako kolejne świadczenie? Emeryci mogliby zyskać dodatkowe pieniądze do emerytury

Nagranie odbiło się szerokim echem wśród turystów i internautów. Nie mieli litości dla bezmyślnej kobiety, która była dosłownie o krok od najgorszego nieszczęścia. Wszyscy w komentarzach wypominają jej, że nie szanuje swojego życia. Rzeczywiście wystarczyłby jeden, fałszywy ruch i mogła zlecieć. Upadek z tej wysokości bez wątpienia nie skończyłby się dobrze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowę
  2. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce
  3. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  4. Gigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodów
  5. Niewiarygodne odkrycie Kanadyjczyków w Polsce. Jest warte fortunę, prawdziwy skarb
  6. Legenda polskiego sportu trafiła do szpitala. Sportowiec zapowiada, że się nie podda

Źródło: Tanie Loty

Następny artykuł