zdjęcia z WarszawyFot. google.com/maps/ screen

Niesamowite niebo nad Polską. Zdjęcia mówią wszystko, wspaniałe

Zdjęcia zachodu słońca, który można było podziwiać we wtorek, zapierają dech w piersiach. Szeroka gama kolorów i niesamowite zestawienie zjawisk atmosferycznych zachwyciły internautów, którzy podzielili się fotografiami.

Zdjęcia zachodu słońca nad Warszawą szybko obiegły portale społecznościowe. We wtorek pojawiały się przelotne opady, a wieczorem gęste chmury deszczowe zasłoniły niebo. Gdy znaczna część wody spadła już na ziemię, pojawiły się ostatnie tego dnia promienie słońca, które przedzierały się przez granatowe, kłębiaste chmury. Na tle czerwonego nieba pojawiła się tęcza, której łuk w niektórych miejscach był widoczny w całej okazałości.

Ministerstwo zdrowia oficjalnie o wakacjach dużej grupy Polaków. Wiadomości, na które czekało wiele osóbMinisterstwo zdrowia oficjalnie o wakacjach dużej grupy Polaków. Wiadomości, na które czekało wiele osóbCzytaj dalej

Zdjęcia zalały internet

W zależności od pory i lokalizacji obserwatora niebo przybierało kolory od błękitu, przez granat i fiolet, po czerwień, pomarańcz i żółć. Do tego wyraźnie zaznaczona tęcza, a w niektórych miejscach również tarcza słońca. Piękna gra kolorów została uwieczniona na wielu fotografiach, które teraz możemy znaleźć w mediach społecznościowych.

- Dzisiejszy zachód słońca nad Warszawą przypomniał mi, że nie trzeba jechać w góry, by zobaczyć coś zachwycającego. Warszawski "Mordor" po raz pierwszy wyglądał jak Mordor - czytamy na profilu na-szlaku.pl na portalu Facebook.

Dzisiaj grzeje: 1. Setki Polaków przeżyją ogromne rozczarowanie w weekend. Wielu jednak nie wyjdzie z domów
2. Wielka jedenastka. Ranking największych sieci sprzedaży w Polsce 2019

Pogoda w najbliższych dniach jeszcze nie będzie nas rozpieszczać. Temperatura pozostanie poniżej 20 stopni, mogą pojawić się przelotne opady deszczu. Po weekendzie zacznie robić się cieplej, a chmury ustąpią miejsca słońcu. Do końca maja nie spodziewajmy się wysokich temperatur, ale termometry w dzień nie wskażą mniej niż 15 stopni Celsjusza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kelner spojrzał na wiadomość klienta zostawioną na rachunku i nogi się pod nim ugięły. Natychmiast wybiegł z restauracji
  2. Pomalowana na niebiesko suczka trafiła do weterynarza. Jakie były tłumaczenia właściciela?
  3. Milionom ludzi zagraża nie tylko koronawirus. Żywioł uderzy w środę za granicą
  4. Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?
  5. 97 milionów ludzi i żadnego zgonu. Nikt inny nie poradził sobie z epidemią tak jak oni
  6. Robert Lewandowski opowiedział o swoim najtrudniejszym momencie. To było niedawno, nikt nawet nie wiedział

Źródło: Wawalove WP

Następny artykuł