zdjęcia samolotScreen/Twitter/Związek Zawodowy Personelu Pokładowego i Lotniczego

Pokazali, jak wygląda samolot po wyjściu niektórych pasażerów. Tragedia, gorzej niż w chlewie [FOTO]

Zdjęcia, które właśnie opublikowano w mediach społecznościowych, wołają o pomstę do nieba. Widać na nich, jak wygląda samolot po wyjściu pasażerów. Tragedia, niektórzy powinni zacząć się zachowywać odpowiednio.

Zdjęcia, które trafiają do sieci, czasem potrafią zelektryzować w jednej chwili setki internautów. Tak było w tym przypadku, gdy fotografie na swojego Twittera wrzucił Związek Zawodowy Personelu Pokładowego i Lotniczego. Pokazano, jak wygląda samolot po wyjściu pasażerów.

Córka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieciCórka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieciCzytaj dalej

Takie obrazy wywołały oburzenie wśród turystów i ludzi, którzy często podróżują samolotami. Trzeba przyznać, że widok naprawdę jest niesamowicie przykry i aż trudno uwierzyć, że ktoś zachowuje się w ten sposób w środku komunikacji.

Zdjęcia pokładu wywołują oburzenie

Związek Zawodowy Personelu Pokładowego i Lotniczego opublikował zdjęcia, by uświadomić wielu pasażerom, jak się zachowują. Przedstawicielka w rozmowie z redakcją Onet Podróże podkreśliła, że nie są za karaniem osób, które się w ten sposób zachowują, jednak powinni dbać o kulturę oraz swoje otoczenie.

- Nie sądzimy, że należałoby karać za takie zachowanie, jednak oczekujemy od naszych pasażerów kultury i dbałości o otoczenie, w którym przebywają z innymi podróżnymi - powiedziała w rozmowie z Onet Podróże.

Skandaliczne zachowanie niektórych pasażerów

Fotografie, które zobaczyć można poniżej, rzeczywiście wywołują falę negatywnych emocji. Aż trudno zrozumieć pasażerów, którzy zachowują się w taki sposób i pozostawiają po sobie sterty śmierci. Publikacja rozsierdziła również internautów, którzy porównali wygląd siedzeń do chlewu, który niestety stworzyli sami turyści.

- Ciskają się na usta słowa takie jak: „bydło”, „świnie”. To jednak może być obraźliwe dla zwierząt, które potrafią być czystsze od człowieka. Chyba najbardziej trafne określenie to: „odpad społeczny” - cytuje jednego z internautów Onet.

Pojawiło się również wiele głosów, że takie zachowanie powinno być karane, a jeśli nie, to pasażerowie powinni być niedopuszczani do wyjścia, dopóki po sobie nie posprzątają.

zdjęcie samolot

zdjęcie samolot

Screen/Twitter/Związek Zawodowy Personelu Pokładowego i Lotniczego

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane
  2. Szukała pomocy przez dwa lata. Lekarze stwierdzili, że jest zbyt młoda na raka
  3. Młoda Polka zmarła w Chinach. Rodzina błaga o pomoc, sami nie mogą nic zrobić, są bezradni
  4. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy
  5. Straszne znalezisko na plaży. Potwór wygląda okropnie, interweniowała policja [FILM]
  6. Choroba nie dała za wygraną, odszedł dzisiaj nad ranem. Nie żyje uwielbiany przez tysiące Polaków dziennikarz

Źródło: Onet

Następny artykuł