zdjęcia zjawiskoFot. Instagram/marcadamus

Niesamowite zdjęcie rzuciło internautów na kolana. Uchwycono magiczny moment przy -40 stopniach

Zdjęcia podróżników z całego świata intrygują i zachwycają. Teraz w sieci furorę robi fotografia, na której udało się uchwycić bardzo rzadkie zjawisko. Jest niewiarygodnie ładne, a zrobione zostało na 40-stopniowym mrozie.

Zdjęcia, które przywozimy ze swoich wycieczek i podróży, są niesamowitą pamiątką. Możemy je pokazywać znajomym i samemu przypominać sobie o chwilach, które przeżyliśmy. Są przepięknę, fascynujące i przede wszystkim wywołują falę pozytywnych emocji.

Jedno z najmroczniejszych, opuszczonych miast świata jest w Polsce. Jego historia jest wyjątkowo smutnaJedno z najmroczniejszych, opuszczonych miast świata jest w Polsce. Jego historia jest wyjątkowo smutnaCzytaj dalej

Od czasu do czasu jednak w sieci pojawia się zdjęcie, które porusza wszystkich. Tak stało się również tym razem za sprawą fotografii Marca Adamusa. Udało mu się uchwycić bardzo rzadkie zjawisko, które nazwał "łukiem lodowym".

Takie zdjęcia zachwycają i rozpalają wyobraźnię

Marc Adamus profesjonalnie zajmuje się fotografowaniem natury, a jego prace robią piorunujące wrażenie. Oczekiwanie na ujęcie idealne nie jest dla niego nowością, jednak by sfotografować "łuk lodowy", musiał się naprawdę postarać. Temperatura -40 stopni Celsjusza dawała mu się we znaki, on jednak był wytrwały i wiedział, że walczy o fotografię idealną i rzeczywiście właśnie taką udało mu się zrobić.

Choć sam fotograf nazywa niezwykły blask na niebie "łukiem lodowym", naprawdę jest to bardzo rzadki parhelion, opisywany również jako słońce poboczne. Na zdjęciu fotografa gwiazda schodzi bardzo nisko i "dotyka" gór, przez co wokół rozpościera się niezwykła "plama światła". Wszystko to tworzy niesamowity efekt, który zachwycił już tysiące internautów.

zdjęcia zjawisko
Fot. Instagram/marcadamus

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi na ulicy z bezpańskim psem
  2. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  3. PKP znowu rozczarowuje. Koniec z dodatkiem w cenie biletu, trzeba będzie kupować sobie samemu
  4. Pierwszy raz od 200 lat. Mieszkańcy Helsinek patrzą w kalendarze i nie wierzą własnym oczom
  5. Niesamowite zdjęcie rzuciło internautów na kolana. Uchwycono magiczny moment przy -40 stopniach
  6. W sieci pojawiło się porażające zdjęcie Królikowskiego. Fani zamarli, byli przerażeni

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł