Zakopane świadkiem skandalu.Fot. Flickr.com/Jose A./CC BY 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Skandaliczne i oburzające zachowanie w karczmie w Zakopanem. Aż się wierzyć nie chce, okropne

Zakopane obiegła informacja o skandalicznym zachowaniu klientów jednej z miejscowych karczm. Według relacji restauratorów grupa miała zachowywać się naprawdę oburzająco.

Zakopane świadkiem restauracyjnego rozboju? Tygodnik Podhalański relacjonuje doniesienia pracowników Karczmy Obrochtówka, w której to miało dojść do skandalicznego zachowania grupy turystów. Roszczenia, awantury, bluzgi - w takiej atmosferze, według restauracji, przebiegła obsługa klientów z 26 czerwca.

Okropny widok na plaży w Dziwnowie i Świnoujściu. Aż się wierzyć nie chceOkropny widok na plaży w Dziwnowie i Świnoujściu. Aż się wierzyć nie chceCzytaj dalej

Zakopane i restauracyjne spięcie

Karczma Obrochtówka znajdująca się przy ulicy Józefa Ignacego Kraszewskiego 10A to dla wielu turystów odwiedzających Zakopane punkt obowiązkowy na mapie kulinarnej miasta. Niestety, według relacji samych restauratorów, w piątek 26 czerwca miało tam dojść do skandalicznego zajścia ze strony klientów. Była to grupa 4 osób, którym zależało na karcie dań bez glutenu. Jak donoszą przedstawiciele karczmy, spotkanie nie zakończyło się najlepiej.

- [...] Jedna z pań oświadczyła, iż nie toleruje glutenu. Po wcześniejszych ustaleniach dołożyliśmy wszelkich starań i udzieliliśmy informacji o produktach, które nie zawierają glutenu. Po zjedzeniu zup i przystawek wywołali karczemną awanturę, obrażając obsługę i sugerując spożycie domestostu, aby poczuć się jak dana osoba po spożyciu glutenu [pisownia oryginalna] - czytamy we wpisie opublikowanym na fanpage’u karczmy.

Zakopane o skandalu w karmie

Według dalszych relacji karczmy, w żadnym z zamówionych dań nie było glutenu, jednak goście i tak mieli zachowywać się, jakby był. Co więcej, mieli dokończyć swoje dania i bezpardonowo opuścić lokal. Jak zaznaczają przedstawiciele Obrochtówki, niecodzienni klienci nie opłacili zamówienia. Cała sytuacja podobno odbiła się dużym echem wśród lokalnej społeczności. Na zdarzenie zareagowali również internauci. Niestety nie są to pierwsze doniesienia z południa, które w ostatnim czasie wywołują duże kontrowersje.

Dzisiaj grzeje: 1. W Polsce rozbił się śmigłowiec. Są ofiary śmiertelne, porażające doniesienia
2. Lidl zamknie czasowo część swoich sklepów na terenie całej Polski. Sieć poinformowała na jak długo

- To moje i mojej żony ulubione miejsce gdzie zawsze się logujemy na pyszne posiłki. Swoją drogą nie rozumiem takich ludzi, którzy odstawiają takie szopki żeby się tylko nazrec za frico. Cytując klasyka hołota chamska - komentuje jeden z internautów.

Zakopane świadkiem skandalicznego zachowania klientów karczmy.

Fot. Facebook.com/ Karczma Obrochtowka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia Robert Lewandowski? Chodzi o niewyobrażalnie duże pieniądze, Polak dostaje prawdziwe kokosy
  2. Nie żyje znany, nagradzany polski dziennikarz. Zabrała go poważna choroba, tragiczne doniesienia
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Zostawiła yorka na 4 godziny w samochodzie. Wszystkie okna były zamknięte

Źródło: Tygodnik Podhalański

Następny artykuł