Zakopane KrupówkiFot. Flickr.com/Piotr Drabik

Interwencja policji na Krupówkach. "Panda" była agresywna wobec turystów

Zakopane to jedno z ulubionych miejsc turystycznych Polaków. Każdego roku przyjeżdżają tam miliony, a czasem dochodzi do bardzo nieprzyjemnych sytuacji. Teraz policja musiała interweniować przez "pandę", która zachowywała się wyjątkowo agresywnie.

Zakopane stało się miejscem niecodziennego zdarzenia. Z pewnością każdy turysta, który kiedykolwiek był w zimowej stolicy Polski, wie, że na Krupówkach zawsze są tłumy. Wśród tysięcy turystów spacerują również różnego rodzaju "atrakcje" - przebierańcy, z którymi można sobie zrobić zdjęcie, sprzedawcy niewielkich gadżetów czy osoby sprzedające oscypki. Wszyscy ci ludzie mają jeden cel - znaleźć potencjalnego kupca na swój towar lub usługę.

Australia śpieszy na ratunek chorym. Jest nadzieja na pokonanie wirusa z Chin?Australia śpieszy na ratunek chorym. Jest nadzieja na pokonanie wirusa z Chin?Czytaj dalej

Zwykle największe zyski mają dzięki temu, że są życzliwi, mili i sympatyczni, zdarzają się jednak wyjątki od tej reguły. Teraz na Krupówkach interweniować musiała policja, a wszystko przez mężczyznę przebranego w strój pandy, który zachowywał się bardzo agresywnie wobec turystów.

Zakopane miejscem niecodziennych zdarzeń

Jak twierdzą świadkowie, przebrany mężczyzna miał być nachalny i agresywnie zaczepiał przechodniów. Najpierw interwencję podjął patrol Straży Miejskiej, a następnie wezwani zostali funkcjonariusze policji. Do zdarzenia doszło w sobotę, jednak dopiero teraz policja w Zakopanem poinformowała o zdarzeniu na swoim Facebooku.

- Ostatecznie 'panda' trafiła za kratki. Teraz śledczy analizują zgłoszenia od turystów i na ich podstawie zdecydują czy i jakie zarzuty ten mężczyzna może usłyszeć - czytamy we wpisze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Za monetę pięćdziesięciogroszową można dostać majątek. Wystarczy zwrócić uwagę na jedną rzecz
  3. Do polskiego szpitala trafiła dwójka dzieci z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Znamy prawdę o ich stanie zdrowia
  4. Polski podróżnik wciąż uwięziony. Siedzi w ciasnej celi, przeżywa męki, a rząd nadal nie wie, jak go uwolnić
  5. Film ze szpitala w Wuhan wyciekł do sieci. Nagrano objawy chorej osoby, okropny widok
  6. Skandal na lotnisku. Boleśnie upokorzono pasażerki, wszystko przez ich wygląd
  7. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł