zakopane trwają poszukiwaniaFot. pixabay.com/ sebo106

Horror w Zakopanem. Wyszła w góry i nagle stracili z nią kontakt. Trwa dramatyczna akcja

Zakopane poszukuje 40-letniej kobiety, która wyszła w góry i nie wróciła. Akcja trwa kolejny dzień, jednak na razie nie udało się znaleźć żadnego śladu po zaginionej.

Zakopane było punktem startowym kobiety, która po opuszczeniu miejsckiego pensjonatu udała się w góry i słuch o niej zaginął. 40-letnią turystkę poszukuje 20 ratowników z pięcioma psami tropiacymi, wspieranych z powietrza przez śmigłowiec. To już kolejny dzień akcji.

Kolejny kraj zamyka przed nami granicę. Wprowadzono ograniczenia dla przyjeżdżających z PolskiKolejny kraj zamyka przed nami granicę. Wprowadzono ograniczenia dla przyjeżdżających z PolskiCzytaj dalej

Zakopane. Trwają poszukiwania kobiety

Poszukiwania 40-letniej turystki z Warszawy trwają trzeci dzień. Kobieta wyszła z pensjonatu w Zakopanem w niedzielę rano i od tego czasu nie daje znaków życia. Jeszcze we wtorek jej telofon był włączony, później przestał logować się w sieci.

- Zostały przeszukane rejony Hali Gąsienicowej, rejon od Krzyżnego do Świnicy, w tym również Orla Perć, rejon Giewontu, Nosala. Nie natrafiono na poszukiwaną - mówi RMF FM ratownik dyzurny TOPR Tomasz Wojciechowski.

Poszukiwana jest 40-letnią szczupłą blondynką o niebieskich oczach i wzroście 175 cm. Policja apeluje do wszystkich, którzy w niedzielę byli w rejonie Hali Gąsienicowej i mogli widzieć turystkę, aby kontaktowali się z najbliższą jednostką policji lub numerem 112.

Dzisiaj grzeje: 1. W TVN zdradzili wszystko. Wyszła cała prawda na temat zamknięcia kraju i granic. Straszne
2. Onet: Łukasz Szumowski i jego rodzina zarażeni koronawirusem
3. Poważne ostrzeżenie dla wszystkich jadących na południe Polski. "Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności"

- Choć nie ma pewności, czy poszła w Tatry i co się dalej się wydarzyło, jednak pewne wskazówki podpowiadają, że mogła pójść w góry. Przez krótką chwilę jej telefon zalogował się w rejonie Hali Gąsienicowej. Zastanawiające jest jednak, dlaczego kobieta wyłączyła telefon i nie odbiera od nikogo połączeń - wyjaśnił w rozmowie z RMF FM rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zobaczyła kota z kolorowymi łapkami. Nie czekała, natychmiast zawiadomiła policję
  2. Ujawniono dziwne obrazy widziane z kosmosu. Naukowcy z NASA biją na alarm
  3. Kiedyś był hitem PRL-u, teraz na sam widok łzy lecą z oczu. Niestety, upadek zbliża się nieubłaganie
  4. Skandaliczne ustalenia ws. uwielbianego podróżnika. Na jego komputerze znaleziono najgorsze rzeczy
  5. Maryla Rodowicz bez ubrań biegała po hotelowych korytarzach. Kompromitujące fakty wyszły na jaw
  6. Horror w zoo. Ważący 200 kg goryl przebił potrójne zabezpieczenie i zaatakował pracownika

Źródło: RMF24

Następny artykuł