zakopane śnieg góryfot. twitter/alzara_

Polacy siedzą w domach, a w górach szaleje zima. Niesamowite zdjęcia w sieci

Zakopane od zawsze jest uważane za zimową stolicę Polski. Chociaż trwa już kalendarzowa wiosna, aura w tym mieście bynajmniej nie zwiastuje ocieplenia.

Podczas gdy w całej Polsce panuje astronomiczna wiosna, Zakopane rządzi się własnymi prawami. W mediach społecznościowych można znaleźć wiele zdjęć pogrytego śniegiem miasta. Nie jest to jednak jedyna niespodzianka którą górale mieli okazję zaobserwować z okien.

Nowe ograniczenia w Polsce. Premier ogłosił decyzję, sytuacja jest poważnaNowe ograniczenia w Polsce. Premier ogłosił decyzję, sytuacja jest poważnaCzytaj dalej

Zakopane pokryte śniegiem

Ostatniej nocy w Zakopanem spadło aż 35 cm śniegu, a temperatura spadła do -7 stopni Celsjusza. Mieszkańcy miasta skorzystali z okazji i chwycili za aparaty, żeby chociaż przez okno uchwycić zimowy krajobraz.

W czasie gdy na ulicach nie ma turystów, możemy spotkać dzikie zwierzęta spacerujące po Krupówkach. Okoliczna fauna przechadza się po jezdni, czując się jak u siebie w domu. Zwierzęta nie muszą bać się ludzi, którzy nie wychodzą teraz na zewnątrz.

Chociaż zdecydowanie wychodzenie z domu nie jest teraz zalecane, dobrze jest spojrzeć przez okno i pomyśleć o tym, jaki piękny jest świat i przemyśleć, co moglibyśmy zrobić po zakończeniu kwarantanny. Może to właśnie w góry wybierzemy się najpierw?

Dzisiaj grzeje: 1. Największy skok zakażeń w Rosji. Smutna granica bardzo blisko
2. W sklepie możesz mieć problem przy kasie. Mają prawo odmówić ci sprzedaży

Większość turystów siedzi teraz zamknięta w domach, jednak każda okazja jest dobra żeby zobaczyć góry, chociaż na ekranie. Miejmy nadzieję, że szybko będzie nam dane zobaczyć ten widok na żywo. Póki co musimy zadowolić się tym, co mamy, m.in. zdjęciami oglądanymi na Twitterze na profilach alzara_ oraz NaSzczycieTeam. Trzeba przyznać, że widoki te robią wrażenie.

zakopane śnieg góry

fot. twitter/alzara_

zakopane śnieg góry

fot. twitter.com/NaSzczycieTeam

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo smutne. Wiadomo, co dzieje się z noworodkiem zmarłej 27-letniej Polki, która miała koronawirusa
  2. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce
  3. Wyznanie polskiej lekarki pracującej we Włoszech. Przykre i mocne słowa
  4. Tragiczna sytuacja we Włoszech. Mieszkańcy muszą zachowywać się wzorowo, jest lista zasad
  5. Polacy wracający do kraju muszą się przygotować. Czeka ich kwarantanna
  6. Ogromny hejt na Roberta Lewandowskiego. Znany dziennikarz staje w obronie piłkarza
Następny artykuł