Zakopane turyści zdemolowali mieszkanieFacebook.com, Fot: Beata Kłosowska

Turyści przeszli samych siebie w Zakopanym. Nie mieli litości, właściciele są załamani [FOTO]

Zakopane każdego roku odwiedzane jest przez miliony turystów. Nie wszyscy niestety potrafią się odpowiednio zachować, do sieci trafiły okropne zdjęcia.

Zakopane nie bez powodu nazywane jest turystyczną ikoną Polski. Tłumy gości przyjeżdżają tam zarówno w seoznie letnim, jak i zimowym. Wspaniale chodzi się po górach o każdej porze roku, a Krupówki zawsze są niezwykle przyjazne. Problem jednak w tym, że nie każdy turysta potrafi się odpowiednio zachować.

Dramatyczne doniesienia z Chin w mediach. Plączą się w zeznaniach, nikt nie zna prawdy?Dramatyczne doniesienia z Chin w mediach. Plączą się w zeznaniach, nikt nie zna prawdy?Czytaj dalej

Właśnie do sieci trafiło zdjęcie prezentujące, do czego potrafią posunąć się przyjezdni. Widok jest wyjątkowo przykry, a właściciele mieszkania byli w szoku. Trudno im się dziwić.

Zakopane przyciąga też okropnych turystów

Wiadomość o skandalicznym zachowaniu turystów pojawiła się na Facebooku. Właściciele apartamentu znajdującego się na zakopiańskich Krzeptówkach nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli po wejściu do lokalu.

- Gdy przyjechałem odebrać apartament, kluczyków nie było w skrzynce, znajdowały się w drzwiach. To już wzbudziło moje podejrzenia. Gdy otworzyłem drzwi zobaczyłem pomalowane ściany - cytuje osobę zarządzającą mieszkaniem portal 24tp.pl.

Jak się okazało, pomalowane ściany były dopiero początkiem gigantycznych problemów. Wszędzie porozrzucane były śmieci, butelki walały się na każdym kroku. Markerami popisane były ściany wszystkich cztrech pomieszczeń, czysta pozostała jedynie łazienka.

Zdjęcie trafiło do sieci i wywołało burzę

Wśród rysunków oraz zwykłych bazgrołów dało się jedynie wyróżnić napis Widzew oraz RTS. Właściciele byli zdruzgotwani, od razu wezwali na miejsce policję. Zapowiadają, że będą domagać się wypłaty odszkodowania za zniszczenia.

- Od kilku dni próbuję się do nich dodzwonić, ale oczywiście nie odbierają telefonów. Mam jednak ich dane więc być może uda nam się ich namierzyć - mówił rezydent odpowiedzialny za lokal w rozmowie z "Gazetą Krakowską".

Dzisiaj grzeje: 1. Sztorm wyrzucił na brzeg statek widmo. Władze apelują, by nikt się nie zbliżał
2. Renta dla samotnych Polaków. Mają dostać po kilkaset złotych miesięcznie

Właściciele domagają się odszkodowania, bowiem na stratach za remont niestety się nie skończy. Jest szczyt sezonu, a czas odnowy mieszkania to realna strata pieniędzy z wynajmu, który niestety zostanie opóźniony.

Zakopane mieszkanie zdemolowane

Facebook.com, Fot: Beata Kłosowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVN podał najsmutniejszą wiadomość. Nikt się tego nie spodziewał, uwielbiany aktor zmarł przedwcześnie
  2. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  3. Ignorancja turystów wkroczyła na nowy poziom. Weszli na dach, internauci nie mają litości
  4. KPN ostrzega turystów. Ogromne niebezpieczeństwo, ogłoszono zakaz wstępu
  5. Poklepał celnika po plecach, bardzo gorzko pożałował. Tysiące osób żądało uwolnienia, międzynarodowy skandal
  6. Z ostatniej chwili. PZPN podjął decyzję w sprawie kary dla kibiców Legii

Źródło: Facebook

Następny artykuł