zakopane parkfacebook.com/TPE.zakopane/

Wspaniała, nowa atrakcja w Zakopanem. Obowiązkowy punkt dla każdego turysty

Zakopane to prawdziwy raj dla Polaków kochających góry. W samym mieście i jego okolicach istnieje mnóstwo atrakcji dla kochających naturę turystów.

Zakopane to stolica polskich Tatr, która oferuje turystom moc atrakcji. Każdy z podróżnych znajdzie w tym miejscu coś, co go zainteresuje. Nowa atrakcja miasta zainteresuje szczególnie miłośników przyrody i miejscowej fauny.

Skorzystała z pół na pół, grając o 75 tys. zł. Każdy turysta odpowiedziałby bez wahaniaSkorzystała z pół na pół, grając o 75 tys. zł. Każdy turysta odpowiedziałby bez wahaniaCzytaj dalej

Nowa atrakcja turystyczna Zakopanego to Tatrzański Park Edukacyjny. Park położony jest w okolicy słynnej Wielkiej Krokwi, tuż obok znanej i lubianej przez turystów Snowlandii. Jak twierdzą jego pomysłodawcy, miejsce to zostało stworzone z miłości do gór, otaczającej je przyrody, a także miejscowej flory i fauny.

Zakopane ma nową atrakcję. Na pewno przyciągnie turystów

Tatrzański Park Edukacyjny to miejsce, w którym każdy miłośnik gór znajdzie coś dla siebie. Obiekt nie zamyka się tylko na atrakcje rodzimych polskich Tatr, ale również zobaczyć w nim można gatunki z pozostałej części naszych pięknych gór. To wspaniałe miejsce dla całej rodziny.

Turystów do parku przyciąga przede wszystkim znakomicie wykonany profesjonalny wybieg dla świstaków. Dzięki pracy wielu osób na jego terenie stworzono sieć nor. Zwiedzający mają możliwość obserwowania tych zwierząt na żywo z bliska, a dzięki zamontowanym we wnętrzu kamerom mogą nawet przenieść się do ich naturalnego środowiska. Miejsce to spełnia równocześnie rolę centrum badawczego nad tym gatunkiem zwierząt.

Inną ciekawą atrakcją Tatrzańskiego Parku Edukacyjnego są z całą pewnością pokazy z udziałem psów sportowych. Podróżni wręcz zachwycają się tym zwierzętami. Jest to znakomita atrakcja szczególnie dla najmłodszych, którzy często nie potrafią wyjść z podziwu.

Wszyscy odwiedzający chwalą sobie to miejsce i uważają, że nie można się tam nudzić. Dzieci są zachwycone, a dla rodziców nie ma niczego lepszego, jak wygląd uśmiechniętej twarzy swojej pociechy.

zakopane świstak

zakopane jeleń

zakopane lis

fot: facebook.com/TPE.zakopane/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane
  2. Szukała pomocy przez dwa lata. Lekarze stwierdzili, że jest zbyt młoda na raka
  3. Młoda Polka zmarła w Chinach. Rodzina błaga o pomoc, sami nie mogą nic zrobić, są bezradni
  4. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy
  5. Straszne znalezisko na plaży. Potwór wygląda okropnie, interweniowała policja [FILM]
  6. Są już pierwsze ofiary i ogromne zniszczenia na terenie całej Polski. Jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domów

źródło: polskieszlaki.pl

Następny artykuł